Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Proginis „Jūros šventės“ koncertas „Muzikuojančiame kelte“ pagerbė negrįžusiuosius iš jūros... (Klaipėda)

2011-08-01
Paskelbk savo straipsnį

Klaipėdoje praūžusios „Jūros Šventės“ metu „Muzikuojančio kelto“ scenoje įvyko neeilinis susitikimas su aksominiu Lietuvos balsu tituluojama Inga Valinskiene. Proginis Jūros šventės koncertas „Muzikuojančiame kelte“ pagerbė negrįžusiuosius iš jūros. Renginio organizatoriai ir atlikėjai jų artimiesiems dovanojo galimybę mėgautis „Muzikuojančio kelto“ romantiška atmosfera. Estrados primadonai talkino jos scenos partneris Andrius Butkus ir atlikėjos vyras, žinomas šou verslo atstovas Arūnas Valinskas.

Primename, jog šią vasarą festivalio „Muzikuojantis keltas“ repertuare liko tik trys koncertai. Rugpjūčio 6-ąją ant vandens pasirodys jaunųjų operos solistų charizmatiškasis trio "el Fuego", žadantis kraują kaitinančią populiariosios klasikos programą. Rugpjūčio 13 dieną „Muzikuojančiame kelte“ vyks vienintelis žinomos Lietuvos aktorės, dainininkės ir televizijos laidų vedėjos Ingos Jankauskaitės rusiškų romansų vakaras, kurio metu skambės ilgai nekoncertavusios aktorės atliekami ne tik seni, bet ir nauji romansai! O rugpjūčio 20 dieną festivalį vainikuos Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro XIV tarptautinio operos ir simfoninės muzikos festivalio „MUZIKINIS RUGPJŪTIS“ neapolietiškų dainų vakaras - „ O SOLE MIO!“

Kas gali būti geriau už šiltą rugpjūčio vakarą „Muzikuojančiame kelte“, kuriame smagių ir lyriškų melodijų rinktinė, laki ir lengva muzika perteiks nepakartojamą dabarties akimirkos grožį!.. Nepraleiskite progos apsilankyti „Muzikuojančiame kelte“ dar šią vasarą!

Bilietus platina: BILIETŲ PASAULIS
Koncerto dieną dvi valandos prieš koncertą bilietai parduodami mobilioje kasoje.

Daugiau informacijos:
www.muzikuojantiskeltas.lt
arba telefonu: 8 648 28911