Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Proginę arbatą Karališkosioms vestuvėms sukūrė „Harney & Sons“ kompanijos arbatos meistrai

2011-05-07
Paskelbk savo straipsnį

Kinijos baltosios mutan arbatos pumpurai, migdolai, kokosas, vanilė ir rausvų rožių pumpurėlių bei žiedlapių gausa. „Karališkas arbatos mišinys švęsti garbingą progą.“ – pristatė Anglijos Istoriniai Karališkieji Rūmai  proginę arbatą, kurią sukurti pavedė „Harney & Sons“ arbatos kompanijos meistrams.

Anglijos Istorinių Karališkųjų Rūmų (The Historic Royal Palace, http://www.hrp.org.uk ) organizacijos pavedimu „Harney & Sons” arbatos kompanija yra sukūrusi išskirtinę angliškų arbatos mišinių liniją. Kiekvienas mišinys skirtas atminti ir pagerbti arbatos imperijos istoriją bei šaknis.  Šiame rinkinyje „Canton Green Tea“ žalia arbata su apelsinų aliejumi, „Palace Gardens Chamomile“ ramunėlių arbata, Earl Grey Imperial“ juoda arbata su citrininės bergamotės aliejumi, „Royal English Breakfast“ indiškos juodos arbatos skirtingų rūšių mišinys, „Tower of London Blend“ kiniška juoda arbata su medaus aromatu, „Hot Cinnamon Spice“ juoda arbata su cinamonu, apelsino žievelėmis ir saldžiaisiais gvazdikėliais, „White Peach“ balta kiniška arbata su persikų aromatu, „African Autumn“ roiboš žolelių arbata su spanguolių ir apelsinų aromatu.

„Harney & Sons“ kompanija įkurta 1983 metais Niujorke. “Harney & Sons” siūlo aukštos kokybės klasikines, populiarias bei vintažines, egzotiškas arbatos rūšis iš įvairių pasaulio arbatos auginimo vietų. Daugiausiai arbatos mėgėjų simpatijų ir pripažinimo “Harney & Sons”  arbatos gamintojai sulaukia dėl netikėtų ir žavių arbatos mišinių receptūrų,  spalvingų skonio ir aromato derinių.  Kompanija parengusi konceptualią arbatos pateikimo programą viešbučiams bei restoranams. 


„Harney & Sons” atstovai Lietuvoje UAB “Šviežia kava“.

UAB „Šviežia kava“ informacija