Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Prie Parlamento“ ir naktinis disko klubas „Ministerija“ jau judina sustingusį Gedimino prospektą

2010-09-17
Paskelbk savo straipsnį

Informacinis pranešimas spaudai
2010 09 17, Vilnius

Rugsėjo 17 dieną, Vilniuje, Gedimino prospekte, po šešių tylos metų, lankytojus ir vėl pakvies kažkada buvęs labai populiarus, legendiniu  vadinamas naktinis disko klubas „Ministerija“.

Atsinaujinusi  daugelio jau iš ankščiau pamėgta „Ministerija“   penktadienį  22 val. jau atveria duris visiems lankytojams.

Šiuo metu jau veikiančiame restorane “Prie Parlamento“ , kuriame jau lankytojai atrado skanius patiekalus ir jiems tinkančius gėrimus, bei jaukią aplinką PUB ar vyninės aplinkoje, šiandien bus atidarytas FK „Prelegentai“ trofėjų muziejus. Muziejuje puikuosis klubo iškovotos taurės ir diplomai. Atidaryme dalyvaus ir patys prelegentai.

Nuo šiol „Prie Parlamento“ funkcionuos pilnu kompleksu. Pirmajame įrengtas tradicinis PUB‘as, kuriame pilstomos 8 alaus rūšys, stebimos  sporto transliacijas.
Antrajame aukšte įkurdinta vyninė. O rūsyje nuo šiandien jau veiks naktinis disko klubas. „Jame laikysimės ankstesnių vakarėlių tradicijos“, - sako A.Janušauskas, pats mėgęs lankytis senajame naktiniame klube.

Daugiau informacijos:
Audrius Janušauskas, direktorius
Tel. +37069920818
El.paštas: audrius@prieparlamento.lt