Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Picą į namus Kaune pristatys „Bzz pica“ (Kaunas)

2010-06-15
Paskelbk savo straipsnį

Kauniečiai, jei nespėjote papietauti, nelieka laiko ar noro gaminti – griebkite telefono ragelį ! Jūsų alkį užmuš ir nuo kulinarinių rūpesčių ir puodų išgelbės „Bzz Pizza“. Kodėl verta užsisakyti? Mūsų picos pasižymi kokybiškų, gurmaniškų ingredientų gausa bei maža kaina. BZZ – picerija Jūsų namuose!

Rūpestingai kepamos gardžios picos

Picerijoje dirba patyrę kepėjai, kurie atrenka pačius šviežiausius ir skaniausius produktus bei rūpestingai kepa picas. Tuo tarpu vairuotojų komanda pasirūpina, kad šios laiku pasiektų Jūsų namus. Tad iš bado tikrai nemirsite!

Dažniausiai „Bzz pizza“ klientai renkasi:

Galite rinktis net iš 18 picų rūsių, o jei apsispręsti sunku, siūlome rinktis iš populiariausių TOP 3:

1. Pica su kumpiu (sūris, kumpis, pievagrybiai).

2. Pica su vištiena (vištiena, paprika, svogūnai, barbekju).

3. Pica su faršu ir saliamiu (sūris, faršas, saliami, paprika, pievagrybiai).

Tarp ypatingų, gurmaniškų picų populiariausia pica su mėsa , kuri taip pat gardinama mozzarella sūriu, svogūnais, grybais, saliami, kumpiu ir kepinta malta jautiena. Tuo tarpu viena iš naujienų: pica su vytinta sprandine, į ją taip pat įeina mozzarela sūris, kornišonai, žalieji pipirai, kurie suteikia aštresnio skonio bei raudonieji svogūnai.

Užkandžiai, sriubos, salotos...

Mes kepame ne tik gardžias picas: mūsų mažose picerijose galite skanauti vištienos ar aštrios sriubos, taip pat galite rinktis iš dviejų rūšių salotų: su daržovėmis ar su vištiena. „Bzz pizza“ išsiskiria užkandžių gausa: nuo gruzdintų bulvyčių ir svogūnų žiedų, submarinų, koldūnų iki gruzdintos vištienos. Tuo tarpu atsigaivinti siūlome platų, gardžių gaiviųjų gėrimų pasirinkimą.

Esame maži, tačiau nepamirštame savo didelio ištikimų klientų būrio pamaloninti naujais patiekalais, uždegančiomis nuolaidomis ir kūrybingomis akcijomis. Picą galite užsakyti ne tik telefonu, bet ir internetu.

Jei esate prisijungę prie interneto, mus rasite FaceBook'e arba adresu www.bzzpizza.com 

„Bzz pica“ į namus Kaune: (+370 37) 335500

Daugiau apie piceriją>>

Elenos Germanovič
Nuotraukos: iš „Bzz pizza“ archyvo
MENIU.LT informacija

2010 06 15