Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Penktadienį Vilniuje – naujo kokteilių baro „Pantera“ atidarymas

2011-01-26
Paskelbk savo straipsnį

Erdvus apskritas baras, flairingo elementai, patogios sofos, šokių pakylos lankytojams, disco , funk , R‘n‘B ir lengva house muzika. Šiomis savybėmis pasižymi naujas kokteilių baras „Pantera“, kuris penktadienį bus oficialiai atidarytas Vilniuje, Smetonos g. 5.

Žongliruos kokteiliais

„ Duris spėjome praverti šiek tiek anksčiau, patikrinome baro darbą. Šį penktadienį skelbiame tikrąjį startą – sustygavę savo veiklą ir spėję atsižvelgti į pirmųjų lankytojų pasiūlymus. „Pantera“ yra ne klubas, o baras, todėl įėjimas nemokamas“, – sakė penktadienio ir šeštadienio naktimis dirbsiančio kokteilių baro vadovas Andrius Gruodis.

Klasikinių kokteilių ir šotų meniu siūlančiame bare dirba keturi profesionalūs barmenai, kokteilius plakantys su flairingo triukais. Planuojama, kad specialiomis progomis „Panteros“ baro komandą papildys ir kokteilius plaks kviestiniai svečiai – garsūs užsienio šalių barmenų-žonglierių ( flairingo ) čempionatų nugalėtojai.

Tinka gimtadieniams

Kokteilių bare, kuris per naktį gali aptarnauti iki 700 lankytojų, dominuoja juoda ir aukso spalvos, netrūksta veidrodžių. Lankytojams skirtos net šešios šokių pakylos su stulpais, kurie į lubas įauga puošniais šviestuvais.

„ Ilgametė barų valdymo praktika rodo, kad pakyloms niekada netrūksta šokėjų. Vakaro pradžioje drąsesnės merginos, tačiau po 2 valandos nakties savo slaptus talentus prisimena ir vyrai“, – juokavo A. Gruodis.

Jis neabejoja, kad „Pantera“ taps populiari tarp vilniečių, švenčiančių gimtadienius ar žyminčių kitas progas. Baras patogus didelėms draugų grupėms. Čia net 160 sėdimų vietų, atskirtų boksais – po 8, 10 ir 16 vietų.

Baras suprojektuotas taip, kad visa baro erdvė kaip ant delno matyti iš kiekvieno kampo. Sėdintys ant sofų gali užmegzti akių kontaktą su šokančiais ar skanaujančiais kokteilius prie baro.

Tualete – magiški akmenys

Įdomiu sprendimu pasižymi tualetai – moterims ir vyrams skirtos kabinos „susitinka“ prie visiems bendros kriauklės. „Tai – dar viena patogi vieta susipažinti baro lankytojams“, – šypsojosi A. Gruodis.

Tema pažinčiai užmegzti – dar viena įdomi interjero detalė – čia pat po ranka. Vanduo iš kranų tyška ant juodų akmenų, kuriais išklotas visas didžiulės kriauklės dugnas.

„ Šiuos akmenis jau spėjome pakrikštyti magiškais ir keliaujančiais. Po pirmos nakties jų radome visur – ir po baru, ir ant sofų. Atrodo, teks reguliariai pildyti jų atsargas“, – juokėsi A. Gruodis.

Plėsis į lauką

Nors baro durys jau atviros, įkūrėjai išpildė dar ne visas savo idėjas. Pavasarį planuojama apgyvendinti ir kokteilių barui priklausantį kiemelį.

„ Naujomis spalvomis pražys ir įėjimo į barą siena. Dabartinėmis oro sąlygomis negalime realizuoti visų suplanuotų eksterjero darbų“, - pasakojo A. Gruodis.

Kokteilių barą „Pantera“ administruoja bendrovė, valdanti Kauno klubą „Exit“, Palangos klubą „Exit vasaros rezidencija“, kurorto kavinę „Terasa Vasara“ ir paplūdimio barą „Sirenos“.