Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Paslaugos ir konsultacijos pakuočių atliekų tvarkymo organizavimo Vokietijoje klausimais Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai pasirašo bendradarbiavimo sutartį su Vfw GmbH

2011-01-10
Paskelbk savo straipsnį

Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje (AHK) 2011 m. sausio 1 d. pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Vokietijos įmone Vfw GmbH, kuriančia  pakuočių tvarkymo sistemą Vokietijoje. Nuo šių metų pradžios Lietuvos įmonės, eksportuojančios įvairias prekes į Vokietiją, gali kreiptis į Vokietijos prekybos rūmus ir gauti informaciją apie teisinius reikalavimus dėl privalomo pakuotės atliekų tvarkymo organizavimo Vokietijoje.

Glaudžiai bendradarbiaujant su Vfw, kontaktinis asmuo AHK biure Vilniuje padeda registruotis prie Vfw GmbH pakuotės atliekų surinkimo sistemos, konsultuoja įmones pakuočių ir pakuočių atliekų deklaravimo Vokietijoje, ataskaitų teikimo ir mokesčių klausimais. AHK taip pat gali suteikti informaciją apie atliekų tvarkymo ir perdirbimo sistemas Europoje bei jų esminius skirtumus.

Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai papildė savo teikiamų paslaugų paketą. „Mes džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su Vfw. Tai iš tiesų svarbi, nauja konsultacinė paslauga, deranti su kitomis“, - sako Maren Diale-Schellschmidt, Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų valdybos narė – vykdančioji direktorė. „Mes konsultuojame Lietuvos įmones eksporto į Vokietiją klausimais, o pakuotės atliekų tvarkymas yra svarbi tema. Vfw teikiamos pakuočių surinkimo ir tvarkymo paslaugos derinamos prie individualių kliento poreikių bei yra aukštos kokybės.“

Vfw GmbH jau 20 metų Vokietijoje kuria pakuočių ir pakuočių atliekų tvarkymo sistemą. Įmonė, kurios pagrindinė buveinė yra Kiolne, priklauso Reverse Logistic Group, vienai iš pagrindinių atliekų tvarkymo organizavimo įmonių Vokietijoje. Nuo 2009 metų Vfw kuria visoje Vokietijoje licenzijuotą pakuočių tvarkymo sistemą ir šiuo metu surenkant bei perdirbant įvairias pakuotės rūšis bendradarbiauja su daugiau nei 2 300 įmonių iš įvairių sektorių. 

“Mūsų tikslas – plataus tarptautinio klientų tinklo sukūrimas ir kokybiškų pakuotės atliekų tvarkymo sprendimų pasiūla, taip pat ir Lietuvoje”, - aiškina Mario Simon, svarbiausių Vfw GmbH klientų Europoje vadybininkas. „Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai puikus partneris šiame regione, nes jis gerai pažįsta rinką ir teikia į šio regiono įmones orientuotas paslaugas. Eksportuojančios įmonės Lietuvoje galės greitai ir paprastai išspręsti visus rūpimus ir su pakuotės atliekų tvarkymu Vokietijoje susijusius klausimus.

Kontaktams
Estija
Kaia Kuha
Tel.: +372 6276 942
vfw.ee@ahk-balt.org

Latvija
Valts Cielavs
Tel.: +371 6732 0725
vfw.lv@ahk-balt.org

Lietuva
Jūratė Lemke
Tel.: +370 5 212 7930
vfw.lt@ahk-balt.org 

Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje yra pasaulinio Vokietijos prekybos rūmų (AHK) tinklo užsienio šalyse dalis ir vieninteliai užsienio šalies prekybos rūmai jungiantys visas tris Baltijos valstybes bei vienijantys daugiau nei 380 narių.
www.ahk-balt.org