Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Paskutinis „Šok Rok“ klube „Woo“ bus su priedainiais (Vilnius)

2011-03-25
Paskelbk savo straipsnį

Kelis metus vilniečių ir miesto svečių sveikatą gadinęs, o nuotaiką taisęs šokių klubas „Woo“ netrukus užkabins spyną, o su ja užrakins ir ištikimiausią seriją mėgstantiems linkčioti pagal gitaras - „Šok Rok“.

Šį šeštadienį, kovo 26 dieną, Kym Wild, Manfredas, Miss America ir jų amžinas bičiulis Sibiras susitiks prie pulto ir neleis apsaugai jų nutempti iki kol bus per vėlu. Ar bent jau kol į sceną neužsilips „Freaks On Floor“ su specialia programa. Atsisveikinimo puotos kėlėjai žadėjo pagroti visą roko antalogiją, kurioje vietos atsiras ir 7-ojo dešimtmečio lietuviškiems roko gintarams, ir Bruklino hipsteriams.

Kelerius metus (įvairūs nepatikimi šaltiniai teigia skirtingas datas su penkerių metų paklaida) „Woo“ spastiškas galūnių konvulsijas provokavusi serija buvo viena iš nedaugelio sugebėjusių priversti nekantriąją kartą judėti roko ritmu. „Šok Rok“ per tą laiką įvyko daug betvarkės: susirinkusieji yra stebėję Manfredo šešių minučių anekdotą, pusketvirtos valandos Miss Americos gitaros solo (kaip po renginio paaiškėjo - ji nebuvo įgarsinta) ir septynis Kym Wild šuolius į žmones, tik dveji kurių pasibaigė laimingai.

„Per tuos kelis metus išgėrėme tiek viskio, kad gamintojas, kurio įvardinti negaliu, mokės mums pensijas senatvėje“ - prisiminimus pradėjo Kym Wild. „Diskotekos buvo garsios tuo, kad žmonės galėdavo pritarti dainai pilna burna, kad švilpimas ir klykimas buvo normalus fonas, kad muzika būdavo grojama su tarpais, pakartojimais ir užkeikimais.“

Žurnalistei paklausus, ar „Šok Rok“ atgims kitoje vietoje, Kym užsikosėjo ir nesustojo, kol nebuvo išjungtas diktofonas. Vėliau jis krenkštelėjo, kad „Woo“ nuo balandžio traukiasi iš Radvilų rūmų, o „Šok Rok“ seka iš paskos. Vienas konkurencinių klubų vadybininkų savo masažuotojui neatsargiai pasigyręs, kad jo klube, kuris dar neturi vizijos, būtent ir tęsis „Šok Rok“ serija, šiandien jau atsiuntė paneigimo laišką. Nežinia lieka vienintele žinia. 

Uždarymo vakarą lydės ne tik ištaigingas grojančiųjų sąrašas, bet ir specialiai dizainerio Andriaus Lėkštučio sukurti plakatai, kuriuose vaizduojamos roko ikonos David Bowie, Jack White ir Bruce Springsteen ištirpusiais veidais. Juos bus galima laimėti, įsigyti ir pavogti. Bet prieš tai reikės labai ir įtikinimai šokti.

Paskutinis Šok Rok Woo roko arenoje
Kovo 26 d., šeštadienį
Nuo 22:00 h

Daugiau apie „Woo“>>

„Woo“ informacija

2011 03 25