Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Pasaulyje pripažintas „Tuborg“ alus – jau Lietuvoje

2010-04-12
Paskelbk savo straipsnį

Prekyboje pasirodė pirmasis Lietuvoje gaminamas „Tuborg“ produktas – „Tuborg Green“ alus. „Tuborg“ Baltijos šalims gamina UAB „Švyturys-Utenos alus“, 2010 m. imonė planuoja išvirti daugiau kaip 4,5 mln. litrų šio alaus. „Tuborg“ prekės ženklas priklauso tarptautinei „Carlsberg“ grupei.

„Tuborg“ Lietuvoje pristatome siekdami vartotojams pasiūlyti kokybiško, Europoje gerai žinomo alaus. Esame įsitikinę, kad „Tuborg“ ras vietą mūsų rinkoje -   taip teigti leidžia pasaulinė šio produkto sėkmė. Be to, „Tuborg“ sukurs alaus mažoje pakuotėje kategoriją ir pasistengs įrodyti, kad ir Baltijos šalių rinkoje alų verta pilstyti į nedidelę, bet „premium“ kategorijos vartotojams itin priimtiną 0,33 l tarą“, - prognozuoja Rolandas Viršilas, UAB „Švyturys-Utenos alus“ generalinis direktorius.

Baltijos rinkai skirtas „Tuborg Green“ alus verdamas moderniausioje Baltijos šalyse „Utenos alaus“ darykloje. 0,33 l buteliuko alaus kaina mažmeninės prekybos tinkluose - 1,99 Lt. Dar šį pavasarį „Utenos alaus“ darykloje bus pradėtos gaminti ir kitos „Tuborg“ rūšys, skirtos Danijos ir Norvegijos rinkoms. Ateityje daugiau „Tuborg“ rūšių žadama skirti ir Baltijos šalims.

„Tuborg Green“ yra žemutinės fermentacijos „premium lager“ tipo alus, kuriam pagaminti naudojamas skrudintas salyklas, sukuriantis išskirtinai švelnų ir šviežią „Tuborg“ skonį. Šis alus yra lengvai geriamas - vidutinio pilnumo, pasižymintis kiek kartoku poskoniu ir tik 4,6 laipsnių stiprumo. Ragauti „Tuborg Green“ tinkamiausias 5-8 laipsnių temperatūros.

„Tuborg“ – neatsiejamas nuo muzikos, klubinės kultūros. Šis prekės ženklas nuolat remia bei pristato garsius muzikos festivalius, šventes, žymiausių atlikėjų pasirodymus visame pasaulyje. Lietuvoje „Tuborg“ siūlys stebėti ir dalyvauti įdomiausiuose sezono   koncertuose, atlikėjų pasirodymuose, klubiniuose renginiuose. „Tuborg“ mėgėjams taip pat bus suteikta galimybė dalyvauti „Green Pass“ lojalumo programoje, kuri atvers duris į pasaulinius muzikos renginius.

Faktai apie „Tuborg“:

* Tuborg“ – trečias pagal svarbumą „Carlsberg“ gaminamas produktas (pagal gamybos kiekius ir pardavimus);

* „Tuborg Green“ – populiariausias alus Danijoje. Ne veltui danai turi posakį – „Apart from Queen Margaret we also have the King — Tuborg“ („Turime ne tik Karalienę Margaret, bet ir karalių – „Tuborg“).

* Per metus parduodama daugiau kaip milijardas litrų „Tuborg“ alaus;

* Per pastaruosius 5 metus Tuborg pardavimai išaugo 79 proc;

* Šiemet „Tuborg“ švenčia 137-ąjį gimtadienį (1873 m. įmonę įkūrė Carl Frederik Tietgen);

* „Tuborg“ alaus darykla Kopenhagoje buvo įkurta „Tuborgvej“ gatvėjė. „Tuborg“ pavadinimas kilo nuo žodžio „Thuesborg“, taip vadinta daryklos teritorijoje buvusi užeiga;

* „Tuborg“ turi tokias alaus rūšis kaip „Tuborg Green“, „Tuborg Lite“, „Tuborg Super Light“, „Tuborg Red“, „Tuborg Lemon“, „Fine Festival“, „Tuborg Black“;

* Kaip įprasta pagal daniškas aludarystės tradicijas, „Tuborg“ specialų alų verda Kalėdų ir Vėlykų proga;

* „Tuborg“ alaus galima įsigyti daugiau kaip 70 pasaulio šalių;

* Daugiau kaip prieš šimtą metų Kopenhagoje buvo pastatytas paminklas „Tuborg“. 26 metrų dydžio butelį sudarė vienas milijonas šimtas mažų buteliukų;

* „Tuborg“ remia garsiausius muzikos festivalius Europoje ir visame pasaulyje – Roskildės Danijoje ir Glastonberio Anglijoje festivalius, o taip pat tokias muzikos šventes kaip „Download“,   „Escape“, „Wireless“, „EXIT“, „Global Gathering“ ir kt.

Nuo 2005 m. „Tuborg“ kasmet Rytų ir Vidurio Europoje organizuoja festivalių ciklą „Tuborg Greenfest“, kuriame grojo tokios žvaigždės kaip „Depeche Mode“, „The Red Hot Chili Peppers“, „Metallica“, „Linkin Park“, Fatboy Slim, „Groove Armada“, „Franz Ferdinand“, „The Rasmus“, „Jamiroquai“, „Cypress Hill“, „Mattafixx“ ir kt.

BVRG Burson - Marsteller informacija
Nuotrauka: http://supergeekland.com
2010 04 12