Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Paroda „Vivatur“ vilios turizmo paslaugų gausa

2011-02-23
Paskelbk savo straipsnį

Vasario 25 dieną lankytojus pakvies tarptautinė turizmo, sporto ir laisvalaikio paroda „Vivatur“ 2011. Paroda rengiama jau 17-ąjį kartą, lankytojų ji lauks parodų centre „Litexpo“ tris dienas, vasario 25-27 dienomis.

152 dalyviai iš 18 šalių

„Vivatur“ yra viena iš lankomiausių parodų Lietuvoje. Šiemet į parodą atvyksta 152 dalyviai iš 18-os pasaulio šalių. Parodos ekspozicijų plotas sieks beveik 1400 kvadratinių metrų, užims visą 5-ojo paviljono salę. Dėmesiu lankytojus apdovanos ne tik šalys kaimynės - Latvija,
Lenkija, Estija, populiariosios Europos turizmo šalys - Ispanija, Graikija, Italija, Čekijos Respublika, Kroatija, bet ir išskirtinių Tailando, Moldovos, JAE, Gruzijos, Turkijos, Izraelio šalių,
viliojančių turistiniais ištekliais, atstovai. Parodoje laukiama svečių iš mums dar tolimų šalių - Ganos, Kamerūno ir Nepalo.

Lietuvos didžiausios kelionių agentūros pristatys 2011 metų sezono naujienas, lankytojus kvies keliauti po gausybę pasaulio įdomiausių kraštų - Australiją, Afrikos šalis, kvies į Tian Šanio kalnus, Sibirą ir Kaukazą. Lankytojai galės įsigyti kelionių su nuolaida arba specialiomis parodos kainomis.

Sveikatos turizmo metai

2011 metai Lietuvoje - Sveikatos turizmo metai. Džiugu, kad per parodą „Vivatur“ stendus įsirengs ir įvairias paslaugas bei naujas sveikatos turizmo galimybes pasiūlys didžiausi Lietuvos kurortai, SPA bei Kurortų asociacijos.

Vietinis turizmas

Tapo gera tradicija, kad „Vivatur“ parodoje gausiai pristatomi vietinio turizmo ištekliai, kultūrinis paveldas, nauji aktyvaus laisvalaikio būdai. Didžiausiame „Vivatur“ parodos stende „Lietuva. Pamatyk! Pajausk! Pamilk!“ lankytojai galės išsamiai susipažinti su turizmo ir poilsio galimybėmis visoje Lietuvoje. Miestų ir rajonų savivaldybės, turizmo informacijos centrai, parkai, viešbučiai, kaimo turizmo sodybos pristatys ramaus poilsio vietas, turistinius maršrutus po šalies regionus, miestus ir miestelius, naujus žygius dviračiais, iškylas baidarėmis ar plaustais, kvies apsilankyti miestų šventėse, įvairiuose festivaliuose.

Laisvalaikio ir sporto prekes parduodančios ar nuomojančios bendrovės demonstruos turistinius automobilinius namelius, turistinius autobusus, lankytojai ras baidarių ir vandens sporto inventoriaus.

Žaidimai, loterijos, prizai

Tarptautinė turizmo, sporto ir laisvalaikio paroda yra didelis įvykis dalyviams ir linksma šventė lankytojams. Per ją vyks daug žaidimų, loterijų, bus galima laimėti vertingų prizų. Parodos rengėjai kartu su kelionių agentūra „West Express“ pradžiugins lankytojus žaidimu „Pirk bilietą į VIVATUR ir laimėk kelionę į Kretą su „West Express“. Laimingasis bus apdovanotas kelione dviem į Graikiją, Kretos salą.

Informacija apie parodą VIVATTUR 2011 nuolat atnaujinama interneto
svetainėje www.vivattur.lt

VIVATUR 2011 programa>>

Parengė Daiva Jurevičienė
Laisvalaikio informacija

2011 02 23