Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Paroda „Brau Beviale 2011“ (Vokietija)

2011-08-24
Paskelbk savo straipsnį

Paroda „Brau Beviale 2011“

Žaliavos – Теchnologijos – Logistika – Vadyba

2011 lapkričio 9-11 d. Niurnbergas, Vokietija

Užmegzti kontaktus, aptarti naujas tendencijas, investuoti į ateitį!

Lapkričio 9-11 d. 2011 m. Niurnberge vyks didžiausia pasaulyje gėrimų pramonės pasiekimų paroda, kuri atvers duris su 1400 dalyvių, atstovaujantys platų asortimentą: gėrimų žaliavos, technologijos, logistikos ir rinkodaros. Tikimasi daugiau kaip 32000 lankytojų iš viso pasaulio.

„Brau Beviale“ – vieta, kur žaidėjai iš tarptautinių ir nacionalinių rinkų, parodo savo pažangiausias mašinas ir įrangą gamybai, išpilstymui ir pakavimui.

Aukštos kokybės žaliavos ir esencijos, įtikinamos marketingo koncepcijos, logiškų sprendimų individualios veiklos rezultatai, jaunųjų firmų kolektyvinis stendas, pramonės ir laboratorijų įranga, visa gama produktų, skirtų verslo gurmanams , ir daug daugiau Jūsų laukia šiame šou!

Parodos skyriai:

mašinos ir kompleksinė įranga gamybos ir laboratorijų įranga žaliavos ir gėrimai viešojo maitinimo įstaigų produkcijos realizacija paslaugos ir reklama gėrimų transportavimo ir pardavimo transportas, antžeminis transportas


Informaciją apie dalyvius ir produktus Jus galite rasti interneto svetainėje:
www.ask-brau-beviale.de

Jūsų parodoje laukia įdomi verslo programa:

Vanduo ir Energetika – energijos ir vandens išteklių valdymo optimizacija įmonėje Šiuolaikinis pakavimas – ekologinis-modernus-komfortiškas PETpoint – visos Europos prekybos aikštė PET- technologijos ir pramonė, PET forumas Dalyvių forumas – papildomos informacijos šaltinis apie tendencijas ir technologijas

Papildoma informacija apie „Brau Beviale 2011“ renginius Jūs rasite interneto svetainėje: www.brau-beviale.de/supportingprogramme

Sužinokite apie tendencijas ir naujoves iš rinkos lyderių, atraskite sau sėkmingas rinkodaros idėjas iš sudėtingas įrangas naudojančių gastronomijos įmonių iki reklamos panaudojimo, gaukite suspaustą informaciją apie temines ekspozicijas!

Išsamesnę informaciją rasite parodos interneto svetainėje: www.brau-beviale.de

„Nürnberg Messe“ atstovybėje Jūs galite gauti išsamios informacijos apie organizuojamas keliones į mugę ir pigiau įsigyti mugės bilietų.

Iki pasimatymo parodoje!

„NürnbergMesse“ atstovybė Baltijos šalyse, Baltarusijoje ir Ukrainoje
Šaltinių 11/15 – 17, 03214 Vilnius Tel. +370 5 233 4536, faks. +370 5 278 4560
e-mail: lithuania@nuernbergmesse.de
www.pro-fairs.lt