Palangoje atidarytas didžiausias SPA centras Vakarų Lietuvoje „Amber SPA“ (Palanga)

Palangoje atidarytas didžiausias SPA centras Vakarų Lietuvoje „Amber SPA“ (Palanga)

Palangoje, viešbutyje „Vanagupė“, duris atvėrė didžiausias SPA centras Vakarų Lietuvoje „Amber SPA“. Centro plotas siekia 2000 kv. m. Į „Amber SPA“ investuota 15 mln. litų, vienu metu jame galės lepintis apie 60 žmonių, dar 30 žmonių galės priimti sveikatingumo centras.

Viešbučio „Vanagupė“ direktorė Giedrė Mikaitienė sako, kad SPA centras „Amber SPA“ Palangoje buvo įkurtas dėl didelio papildomų paslaugų poreikio ne sezono metu. „Džiaugiamės Vakarų Lietuvos gyventojams pristatydami didžiausią ir prabangiausią SPA centrą. „Amber SPA“ išsiskirs ne tik savo paslaugų kokybe, bet ir analogų visame regione neturinčiais procedūrų, konsultacijų, baseinų, vonių, pirčių, mitybos, Ajurvedos terapijos ir kitų paslaugų kompleksiniais sprendimais“, – sako G. Mikaitienė.

Pasak G. Mikaitienės, viešbučio „Vanagupė“ direktorės, „Amber SPA“ centro pasididžiavimas – profesionalūs specialistai, aukščiausia priemonių kokybė bei specialiai sukurtos procedūros. „Tikimės, kad „Amber SPA“ taps ramybės ir poilsio vieta, kurioje lankytojai pabėgs nuo streso, įtampos, darbų, miesto. Be to, SPA vis dažniau lankantis šeimoms, specialiai įrengėme vaikų kambarį, kuriame priežiūrai galės būti paliekami 3-14 metų amžiaus vaikai,“ – pasakoja G. Mikaitienė.

„Amber SPA“ be specialių kompleksų savo klientams siūlys ir procedūras su gintaru, kurio teigiamas poveikis sveikatai liaudies medicinoje žinomas jau nuo senų laikų. Taip pat klientai galės išbandyti ne tik įprastas (valomąsias, šveičiamąsias, stangrinamąsias), bet ir procedūras, skirtas dviems, kvapų terapiją, masažus su lavos akmenimis, veido procedūras su ikrais ir kt.

Naujasis SPA centras, suprojektuotas architektų Daliaus Dainio bei Kęstučio Mikšio, klientams bus atviras visus metus.

Apie viešbutį „Vanagupė“
Viešbutis „Vanagupė“, įsikūręs Palangoje, veikia nuo 2004 m. Aukščiausios kategorijos viešbutyje, kurio plotas siekia 7000 kv. m, vienu metu gali gyventi 196 asmenys. Viešbutyje yra vienas didžiausių ir moderniausių pajūryje konferencijų ir banketų centras, vienu metu galintis priimti iki 720 svečių.

Daugiau apie viešbutį>>

Viešbučio „Vanagupė“ informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną