Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Old Port Hotel“ - ne tik poilsiui, bet ir produktyviam darbui (Klaipėda)

2010-06-28
Paskelbk savo straipsnį

Klaipėdos senamiesčio prieglobstyje, Danės upės krantinės ir Piliavietės teritorijoje esančiame viešbutyje „Old Port Hotel“ įrengti erdvūs ir jaukūs kambariai. Svečių patogumui, visuose standarto ir verslo klasės kambariuose siūloma ne tik pailsėti, mėgaujantis nuostabia aplinka ir maloniu aptarnavimu, bet ir susikurti funkcionalią darbinę aplinką.

Viešbučio „Old Port Hotel“ restorane galite ragauti tarptautinės virtuvės patiekalų, gaminamų iš natūralių šviežiausių produktų, o „Ryžių malūno“ pizza/pasta restorane skanauti gardžių picų ir makaronų patiekalų.

Erdviose salėse ruošiame konferencijas ir pageidaujamo pobūdžio renginius, kuriuose gali dalyvauti iki 100 asmenų. Profesionalus virtuvės ir aptarnaujantis personalas pasirūpins sklandžia renginio eiga. Konferencijų metu siūlome įvairius kavos pertraukėlių meniu variantus.

Skirtingų stilių restoranai kviečia maloniai praleisti laisvą laiką mėgaujantis europietiškos ir itališkos virtuvės patiekalais, įvairių šalių vynais bei nepakartojama Danės krantinės, Smiltynės ir Piliavietės panorama.

Itališkos virtuvės restorane Ryžių malūnas pizza/pasta siūlome: tradicinių plonapadžių picų, šviežių salotų, įvairių makaronų ir ryžių (risoto) patiekalų pasirinkimą.

Keltininko name įsikūręs restoranas nustebins išskirtiniais, gurmaniškais patiekalais bei pasiūlys vyną labiausiai tinkantį prie Jūsų pasirinkto patiekalo. Išskirtinėje ir istorinėje Klaipėdos senamiesčio dalyje, bangų skalaujamoje Danės upės krantinėje įsikūręs I – asis viešbučio „Old Port Hotel“ europietiškos virtuvės restoranas. Jaukia aplinka, šviesiomis spalvomis ir nepakartojamu vaizdu pro langus išsiskiriantis restoranas, kviečia visus paragauti įdomių patiekalų. Europietiško stiliaus virtuvė nustebins unikaliais gaminimo būdais, naujais receptais, lietuviška žvėriena, Baltijos jūros žuvimi, produktų ir prieskonių šviežumu bei įvairumu, ne monotonišku meniu, savaitgalio pasiūlymais šeimai, kasdien vis kitokiais dienos pietumis, o nuo rudens ir arbatos popietėmis. Tai išskirtinė vieta, išskirtiniems žmonėms!

Daugiau apie „Old Port Hotel“>>

Tekstas bei nuotraukos viešbučio archyvo
MENIU.LT informacija

2010 06 23