Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Nuotakos draugė“ padės suplanuoti ir įgyvendinti vestuves

2010-08-01
Paskelbk savo straipsnį

Kas yra „Nuotakos draugė“?

Idealiai suplanavai savo vestuvių dieną. Viskas turi vykti būtent taip kaip norėjai, tačiau negali persiplėšti ir būti vienu metu keliose vietose: uždegti žvakes, nukreipti sveikintojus, sutelkti svečius ypatingoms akimirkoms...

Jei vestuvės nedidelės, vedybų planuotojo paslaugos per brangios, o draugai ir giminaičiai užsiėmę, be to norėtųsi, kad ši diena būtų ypatinga ir jiems, juk juos kvietei į šventę, o ne į darbą.

Išvengti sumaišties ir mėgautis švente tau padės nuotakos draugė – vestuvių asistentė.

Kokius darbus gali atlikti „Nuotakos draugė“?

Kiekvienu atveju darbų sąrašas aptariamas ir patikslinamas prieš vestuves, tačiau iš mūsų patirties žinome, jog norint, kad viskas būtų laiku ir vietoj, Tau gali prireikti patikimo žmogaus, kuris:

Pasirūpins vestuvių ceremonijos ir puotos vietos papuošimu. Žinos vestuvių ceremonijos eigą ir padės susiorientuoti svečiams. Informuos apie Jaunųjų sveikinimo eigą ir laiką. Padės surinkti gėles ir dovanas. Pasitiks svečius puotos vietoje, jei jūs užtrukote pavažinėjimų ar fotosesijos metu. Rūpinsis maisto ir gėrimų tiekimu. Prižiūrės kaip laikomasi Jūsų šventinio scenarijaus: tradicijų įgyvendinimo, vedėjo, atlikėjų pasirodymų eigą, bei informuos apie pageidavimus. Išlydės svečius ir paruoš atminimų dovanėles. Padės iškilus nesklandumams...

Daugiau mūsų galimybių: http://www.nuotakosdrauge.lt
Nuotraukos: Okto.lt