Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Nuo šiol teikiama paslauga „Kinų rožė“ - pristatymas į namus (Vilnius)

2011-05-04
Paskelbk savo straipsnį

Restoranas klientams paruošė specialų valgiaraštį, kuriame net per 150 patiekalų rūšių galima užsisakyti į namus: net ir labai išrankus klientas išsirinks iš įvairių sriubų, salotų, karštų daržovių, kiaulienos, vištienos, jautienos, antienos, avienos, žuvies, jūros gėrybių ar net krevečių patiekalų. Namuose galima mėgautis net ir „ypatingaisiais patiekalais“: moliuskų, sraigių, keptų šlaunelių skanėstais ar kinų desertais. „Kinų rožė“, klientams pageidavus, į namus pristatys net kinišką alų „Tsing Tao“(tik iš Gedimino pr. 64), kuriuo kinų virtuvės mėgėjai galės atsigaivinti po sočių pietų ar vakarienės. Restoranų darbuotojai užsakymus klientams Vilniaus mieste pristatys tik už 8 litus.

Visus patiekalus restoranas klientams patieks specialiame firminiame „Kinų rožės“ indelyje, ilgai laikančiame šilumą, o patiekalą pamiršus net kelioms valandoms – patvarų indelį galima drąsiai dėti į mikrobangų krosnelę. Indelis labai patogus, todėl klientas gerai jausis ir valgydamas automobilyje ar gamtoje.

Nuolaida galioja tik su „Kinų rožė“ nuolaidų kortele.

Restoranai Vilniuje:
Restoranas Savanorių pr. 1, „Helios City“, (8-5) 265 2653
Restoranas Kauno g. 15, (8-5) 233 0750
Restoranas Gedimino pr. 64, (8-5) 242 6666
Restoranas Jasinskio g. 6, (8-5) 260 4260

Restorano „Kinų rožė“ informacija

2011 05 03