Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Nemokami sveikatingumo ir sporto renginiai Vilniečiams

2011-01-22
Paskelbk savo straipsnį

„G7 Sportas“ renginiuose vilniečiai yra supažindinama su veiksmingomis sporto metodikomis, sveikatingumo naujovėmis bei įvairiomis treniruočių rūšimis: funkcinėmis treniruotėmis pagal DFKA sistemą, moters savigyna, pilates užsiėmimais, aniceliulitine aerobika, Ci Gun bei jogos užsiėmimais, kūno dizainu, Body Flex treniruotėmis, Step Interval užsiėmimais, mama + vaikas, tėtis + vaikas užsiėmimais ir kt.

Ypatingo dėmesio susilaukia užsiėmimai su mažyliais. „Mamos ir vaiko“ treniruotėse lankosi net ir metų neturintys vaikai.

Siekiant skatinti visuomenės domėjimąsi sveiku gyvenimo būdu rengiami susitikimai su sveikos gyvensenos ir mitybos specialistais. Artimiausias toks susitikimas vyks Kovo 7 dieną, 18 val. „Lieknėjimo akademijos“ startavimo proga.

Sausio mėnesį „G7 Sportas“ vilniečius kviečia į nemokamus sveikatingumo ir sporto renginius: Pilates + Balanse bei anticeliulitinės aerobikos užsiėmimus. Vasarį sveikatingumo klubas vilniečius ragins nemokamai išbandyti funkcines treniruotes grupėse, tėčio ir vaiko mankštos užsiėmimą, savigynos treniruotę moterims ir Body Toning užsiėmimą.

Sveikatingumo ir sporto klubas „G7 Sportas“ žada ir toliau aktyviai dalyvauti visuomeninėje veikloje.

Artimiausias visuomenei atviras renginys vyks sausio 22 dieną, 14 val. Tai Pilates + Balance užsiėmimas. Šios treniruotės stiprina giliuosius juosmens bei stuburą tvirtinančius raumenis, gerina laikyseną. Dirbant pagal šią sporto sistemą mažėja nugaros skausmas, apatinė nugaros dalis tampa ištvermingesnė.

Visi šie renginiai yra Sveikatingumo ir sporto klubo „G7 Sportas“ bei Vilniaus privačios gimnazijos projekto dalis „Sveikas vaikas – linksmas vaikas“.

Nemokami „G7 Sportas“ renginiai:

Sausio 22d. (šeštadienį) 14 val.
Pilates + Balance

Sausio 26d. (antradienį) 18 val.
Nėščiųjų mankšta

Sausio 31d. 19 val.
Anticeliulitinė aerobika

Vasario 3 d. 19,30 val.
Funkcinės treniruotės grupėse

Vasario 10 d. 19,30 val.
Moters savigyna

Vasario 17 d. 19,30 val.
Tėtis + vaikas (jei tėtis negali dalyvauti užsiėmime, jį pakeisti gali ir stipri mamytė)
Trukmė apie 30 min.

Vasario 24 d. 19,30 val.
Body Toning

Norinčius dalyvauti prašome registruotis telefonu: 8 620 37777

MENIU.LT ir „G7 Sportas“ informacija

2011 01 22