Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Naujovė „R-Keeper“ V7 sistemoje – kliento monitorius

2010-08-26
Paskelbk savo straipsnį

„UCS Baltic“ pristato naujovę – kliento monitorių, kurį aktualiausia yra naudoti savitarnos ir greito maisto restoranuose (ir visur kitur, kur klientas atsiskaito ne prie staliuko, o prie kasos). Kliento monitorius d iegiamas kartu su naujausia restoranų apskaitos ir valdymo sistema „R-Keeper“ V7.

Papildžius sistemą šia technologine naujove klientų aptarnavimo procesas taps dar sėkmingesnis ir greitesnis. Kliento ekranas – tai iš išvaizdos panašus į įprastinį nedidelį LCD monitorių, kuris gali būti ateities „įrankis“ daugumoje savitarnos restoranų, greito maisto užkandinių, visur, kur yra aptarnavimas eilėse.

Kliento ekranas yra padalintas į dvi dalis:
1 ) kairėje pusėje rodomas užsakymas – pilnas užsakomų patiekalų/prekių sąrašas, užsakymo sudėtis, mokama suma, grąža (iki šiol pirkėjas matydavo tik vedamą patiekalą, ne visą užsakymo turinį ir galutinę sumą).
2) dešinėje pusėje rodoma reklama: paveikslai, reklaminiai tekstai ar video reklama. Tai suteikia klientui galimybę laukiant prie kasos savo eilės arba jau užsisakant matyti reklamą. Tai gali būti specialūs pasiūlymai, meniu naujiena, esamos ar būsimos akcijos. Arba tiesiog pačios maitinimo įstaigos reklama.

Nauda restoranui – pigesnė ir operatyvesnė reklama dėl sumažėjusių reklamos gamybos kaštų, nes nebereikia gaminti popierinės reklamos arba galvoti apie kitus būdus kaip informuoti/pritraukti pirkėją. Patrauklus pasiūlymas paskatins pirkėją ateiti dar sykį. Vizualinė reklama gali būti pateikta teksto, paveiksliuko ar vaizdo pavidalu. Nėra papildomų kaštų – šią reklamą gali kurti tas pats dizaineris ar maketuotojas iki šiol kūręs įprastinę popierinę reklamą. Pagal pageidavimus, prijungus garso įrangą, reklama gali būti pateikta su garsu.

Nauda pirkėjui – klientui stovint eilėje, laukiant grąžos prieš jį esančiame LCD ekrane vizualiai geriau perteikiama informacija apie viso užsakymo turinį bei naudinga reklamą. Klientui taip tiesiog patogiau ir prasmingiau praeina pirkimo laikas bei gaunama naudinga informacija.

Kliento monitoriaus privalumai:

inovacija / naujas reklamos būdas, restorano įvaizdžio dalis, aktuali informacija klientui, reklama pateikiama pačioje, matomiausioje vietoje, įvairūs reklamos variantai (tekstas, grafika, video).

UAB „UCS Baltic“ informacija

Daugiau apie įmonę >>