Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Naujos kompanijos „Winterhalter“ indaplovės

2009-10-14
Paskelbk savo straipsnį

Kurdami naują UC seriją, „Winterhalter Gastronom GmbH“ kompanijos specialistai, pakeitė visą savo front-end mašinų seriją. Savo naujus modelius bendrovė pavadino „Dream Machine“. Idėja pavadinimui kilo atlikus tyrimus bei remiantis klientų pageidavimais, nes būtent taip jie ir įsivaizduoja įdealią, svajonių mašiną. UC serija pristato technologiją sukurtą klientams pagal visus jų įgeidžius.

Kiekvienas restoranas ar viešbutis turi savo reikalavimus indų, stiklo gaminių plovimo mašinoms, o ypač ieškant joms laisvos vietos. „Winterhalter“ UC serijos mašinos sukurtos, kad kuo tiksliau patenkintų skirtingus maitinimo, apgyvendinimo įstaigų poreikius, todėl front-end indaplovės gali būti konfigūruojamos individualiai trimis etapais:

* Pirmiausiai, klientas pasirenka iš 4 tipų mašinų: taurių, indų, bistro ir stalo įrankių plovimo.

* Antra - visos mašinos yra keturių dydžių - S, M, L ir XL - todėl yra lengva vieną iš jų pritaikyti Jūsų turimai erdvei, skirtai būtent indaplovei.

* Trečiame etape pasirenkame specialias ypatybes, pavyzdžiui, tokias kaip patentuota šilumos gavimo sistema „Energy“. Ši technologija tiesiogiai ištraukia garus iš mašinos vidaus ir tą energiją panaudoja šalto vandens pašildymui vandens išleidimo angoje. „Energy“ sistema sutaupo nemažai energijos bei ženkliai pagerina patalpų mikroklimatą. Tai ypač svarbu atsižvelgiant į baro aplinką.

Kuomet mašina yra sukonfigūruota, vartotojas iškarto gali pradėti mėgautis naujais indų plovimo standartais, tokiais kaip valdymo patogumas, paprastumas, puikūs indų plovimo rezultatai, ekonominis efektyvumas ir aptarnavimo paprastumas ir kt.


Daugiau informacijos:
„Winterhalter“ atstovas Lietuvoje Audrius Navickas
mob. tel. 8 610 11335
el. p. audrius.navickas@winterhalter.com.pl


Meniu.lt informacija