Naujiena – vyno mėgėjų klubo vakarai viešbutyje „Gabija“! (Palanga)

Naujiena – vyno mėgėjų klubo vakarai viešbutyje „Gabija“! (Palanga)

Didžiuosiuose Lietuvos miestuose sparčiai populiarėjant vyno kultūrai ir daugėjant žmonių, besidominčių vynais, nuspręsta Palangoje suburti vyno mėgėjus į vyno mėgėjų klubą viešbučio „Gabija“ restorane. „Kol kas jei ir vyksta tokie renginiai Vakarų regione, tai labai tyliai... Norime būti vieni pirmųjų, supažindinę Vakarų Lietuvą su vynų kultūros subtilybėmis. Juk pasaulyje yra apie 22 tūkstančiai vynuogių rūšių, iš jų apie 8 tūkstančiai naudojami vynų gamybai. O ką žinome mes?“ – mintimis dalijosi viešbučio „Gabija“ pardavimų ir rinkodaros vadovė Irma Rudelytė-Kasputienė.

Kiekvieno mėnesio paskutinį šeštadienį bus pristatomi skirtingų šalių vynai. Pirmiausia bus pristatyti Ispanijos, Portugalijos, Austrijos bei Vengrijos vynai. Pamokas apie vyno gamybą nuo pradžios iki galo, vyno pasirinkimą, derinimą prie maisto ves vyno žinovas Jurgis Šliogeris kartu su kitais vynų ekspertais. Pirmosios pamokos metu, kovo 29 d., nusikelsime į Ispaniją – skambant gyvai ispaniškai muzikai, bus pristatyti kelių Ispanijos regionų vynai, patiektas vienas ispaniškas patiekalas, tačiau daugiausia bus mokoma šios šalies vynus derinti su Europos virtuvės patiekalais. Apie Ispanijos Penedes regiono vyną pasakos vakaro viešnia, vyninės „Sumarroca“ atstovė, Helena Mayor.

„Inteligentas turi mokėti užsienio kalbą, šokti ir, mūsų manymu, turi šiek tiek žinoti apie vynus“, – įsitikinusi Irma Rudelytė-Kasputienė.

Vieno kvietimo kaina asmeniui – 170 litų, tačiau perkantiems kvietimus į visus keturis užsiėmimus, bus taikoma 15 % nuolaida. Registruotis galite paskambinę į viešbutį „Gabiją“.

Iki susitikimų Palangoje!

Daugiau apie restoraną>>

Živilė Kleivaitė
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną