Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Nauji atradimai restorane „La Dolce Vita“ (Klaipėda)

2010-12-27
Paskelbk savo straipsnį

Gruodžio 17 d. duris atverė naujas restoranas Klaipėdoje „La Dolce Vita“.  Restorano interjeras sukurtas 1960 – ųjų metų Federico Fellini filmo „La Dolce Vita“ (liet. „Saldus gyvenimas“) motyvais. Filmas – istorija apie žurnalisto savaitę Romoje, ieškančio laimės ir meilės, kuri… Daugiau su filmo istorija susipažinsite ir pamatysite restorane „La Dolce Vita“.

Restorane galite skanauti italų ir kitų Europos šalių virtuvių patiekalus. Virtuvės svečias iš Italijos jums paruoš tikrus itališkus patiekalus, jus aptarnaujantis darbuotojas patars ir parinks jūsų išsirinktam patiekalui tinkantį garnyrą, padažą ar vyną.

Stilinga ir jauki aplinka, kaip magnetas traukia svečius, kurie ieško atplaiduojančios ir draugiškos aplinkos vakarienei ar net verslo susitikimui bei nori mėgautis puikiu maistu ir kruopščiai atrinktu vynų bei kitų gėrimų asortimentu.

Nuolat atnaujinamas ir papildomas meniu, specialūs pasiūlymai, ivairių renginių, filmų peržiūrų, degustacijų pasiūla neleidžia nusibosti ir kas kartą kviečia naujiems atradimams.

Organizuojame pobūvius, furšetus įmonėms ar privatiems asmenims, taip pat teikiame išvežamųjų pobūvių paslaugas.

Visų laukiame adresu Mažvydo al. 4/H. Manto g. 8, Klaipėda.

Restorano vidiniame kieme yra automobilių parkavimo aikštelė restorano svečiams.

Daugiau informacijos apie restoraną>>

Restorano informacija

2010 12 27