Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Naujas spektaklio „Tėtis“ kūrėjų požiūris į jaunas šeimas: tėvams – spektaklis, vaikams – nemokama auklė

2011-04-15
Paskelbk savo straipsnį
Antrąjį sezoną po Lietuvą keliaujančios  komedijos „Tėtis“ kūrybinė grupė gerai pažino savo žiūrovą. Ir įsitikino, kad viena dažniausių priežasčių, kodėl jaunos šeimos vis atideda apsilankymą teatre – neturi kam palikti mažylio. „Toks vakaras – nuostabi dovana jaunai šeimai, tačiau ne kartą teko girdėti, kad prie tokios dovanos jaunieji tėveliai pageidautų ir auklės,“ – sako  „Tėtis“ – aktorius Ramūnas Rudokas.

„Tėčio“ organizatoriai žengė naują žingsnį, vadovaudamiesi moto: šeima gali pramogauti kartu. Nuo šiol spektaklis „Tėtis“ keliauja gastrolių su auklyte.   Nuo balandžio 19 dienos jauni tėveliai į spektaklį galės atsivesti ir savo atžalas,  o  dviejų valandų spektaklio metu vaikučiai su auklyte žais  šalia įrengtoje patalpoje. Ši paslauga įsigijusiems bilietus į spektaklį papildomai nekainuos.

Auklytė prižiūrės vaikus nuo 2 iki 12 metų.
Spektaklis  „Tėtis“ – skirtas visiems besilaukiantiems, ketinantiems ir turintiems mažų vaikų, – sako vienas iš pagrindinio vaidmens atlikėjų aktorius Darius Petkevičius. – Tai puikus vakaras jaunai šeimai, kuri ketina susilaukti vaikų, pamatyti ir pasiruošti kas jų laukia. O kaip gera tiems, kurie gali galų gale atsipūsti smagiai pasijuokiant  iš savo dabartinio gyvenimo.“
Spektaklio kūrėjai pabrėžia, kad „Tėtis“ – linksma komedija apie tėvus ir vaikus, bet tai nėra spektaklis šeimai. Juodojo humoro komedija skirta porai. Jame linksmai kalbama apie rimtus dalykus – vyro ir moters santykius, ir apie tokius dalykus, kurie skirti tik suaugusiųjų ausims, sako „Tėčio“ autoriai.
 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Islandijoje, Vokietijoje ir kitose pasaulio šalyse rodytą „Tėtį“ į Lietuvą atvežė režisierius Juris Rijniekas, pirmiausia žinomas kaip „Urvinio žmogaus“ režisierius ir vieno aktoriaus komedijos teatro žanro iniciatorius Latvijoje.
Balandžo mėnesio spektakliai:
Utenoje – Utenos kultūros centre ; balandžio 18 d. 18 val. vaidina Darius Petkevičius
Vilniuje – klube “New York”; balandžio 19 d. 19 val. vaidina Ramūnas Rudokas
Klaipėdoje  - klube “Vakaris”; balandžio 20 d.20 val. vaidina Ramūnas Rudokas
Kaune – klube “ Nautilus” balandžio 27 d. 19 val. vaidina Darius Petkevičius
Šiauliuose – klube “Martini” labalndžio 28 d. 19 val. vaidina Darius Petkevičius
 
Bilietus į spektaklį galima įsigyti renginių vietoje  arba per bilietai.lt sistemą.