Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Naujas baras / restoranas „LivIn“ Perkūnkiemyje (Vilnius)

2010-10-11
Paskelbk savo straipsnį

Renginio metu svečiai ragavo „LivIn“ restorano virėjų paruoštus valgius, degustavo senojo ir naujojo pasaulio vynus, kartu su vyno ekspertu Domininku Velička, grožėjosi Rimanto Virbicko tapytais paveikslais, linksminosi kartu su šauniaisiais projekto „Šok su manim“ dalyviais. Renginio metu pristatos pramogos, kurios vyks restorane, tai „LivIQ“ – „Žaisk IQ“ žaidimas, Wi-Fi golf ir kitos atrakcijos.

Vakarą vedė Dainius Martinaitis.

Alsuojantis modernia klasika, erdvus ir šviesus 100 vietų „LivIn“ restoranas kviečia skanauti europietiškos ir lietuviškos virtuvės patiekalų už patrauklią kainą „Perkūnkiemio“ bei aplinkinių rajonų gyventojus.

Rytais, nuo 10 valandos kviečiama užsukti vėlyvų pusryčių, prie aromatingos kavos puodelio ryte galite skanauti vietoje kepamų bandelių.

Apsilankyti labai verta dienos pietų metu, kurie vyksta nuo 11 iki 15 valandos. Salotų bare galite susikomponuoti salotas patys, jų kaina 7 Lt. Kiekvieną dieną rasite vis kitą dienos sriubą bei įvairiems skoniams pritaikytus karštuosius patiekalus: su vištiena, žuvimi, mėsa ar patiekalą, skirtą vegetarams. Vidutiniškai pietūs kainuoja 8-10 Lt. Pagrindiniame meniu rasite keletą salotų, tarp jų tris Cezario salotų variantus: su skrebučiais, vištienos gabaliukais ar kepta lašišiena. Jei norite lengvai užkąsti taip pat galite rinktis iš įvairių užkandžių: jautienos ar tuno užkandą bei skirtingų skonių skrebučius: su pievagrybiais, tunu, kumpiu, lašiša ar pomidorais. Užsukę savaitgalį, maloniai praleisti vakarą ar stebėti sporto rungtynes (restorane įrengti 2 dideli plazminiai televizoriai), galite pasimėgauti specialiais užkandžiais prie vyno, alaus ar stipriųjų gėrimų.

„LivIn“ laukiamos šeimos su vaikais – mažyliams paruoštas atskiras žaismingas ir linksmas meniu.

Žurnalistų dėmesiui: Laukiame Jūsų spalio 7d., ketvirtadienį 19.00 val. bare / restorane „LivIn“, Perkūnkiemio g. 5, Vilnius.


Restorano „LivIn“ ir Elenos Germanovič informacija