Naujas (29) žurnalo „Restoranų verslas“ numeris!

Naujas (29) žurnalo „Restoranų verslas“ numeris!

Sudėtinga ekonominė situacija palietė visus. Restoranų ir viešbučių savininkai neslepia, kad dėl sumažėjusios apyvartos kartais temato vieną išeitį – įstaigos uždarymą. Ekonominio pakilimo laikotarpiu šiame versle atsirado nemažai naujokų, į aptarnavimo sferą atėjo dirbti daug jaunų žmonių, dar nežinančių, ar pasirinko teisingą sritį. Dabar, sumažėjus apyvartai ir pelnui, prispaudus bankų kreditams ar dideliems nuompinigiams, maitinimo ir apgyvendinimo versle išliks stipriausieji, labiausiai patyrusieji ar jau seniai investuotas lėšas atgavusieji verslininkai.

Tačiau toks sudėtingas laikotarpis kai kam atrodo naudingas. Pastebime, kad vis dar atidaromos naujos maitinimo įstaigos, tačiau ne prabangūs restoranai ,o nedidelės kavinukės, užkandinės. Į Lietuvą atkeliauja nematyti užsienio maitinimo įstaigų prekių ženklai, atnešdami naujų idėjų ir vietiniams verslininkams. Dalis pastarųjų teigia, kad krizės laikotarpis – tinkamiausias laikas naujam verslui pradėti, nes yra didesnis patalpų pasirinkimas, nukritusios jų nuomos kainos, daug lengviau surasti profesionalius darbuotojus, bendrauti su tiekėjais. Tereikia pasirinkti tinkamą vietą ir maitinimo įstaigos tipą.

Naujų idėjų pasisemti galima ir žurnale „Restoranų verslas“. Kaip ir prieš keletą metų, kiekviename numeryje vėl pristatinėsime naujas, bet jau pasiteisinusias užsienio maitinimo įstaigų koncepcijas. Didelė dalis žurnalo tekstų bei daug kitokios naudingos informacijos skelbiama interneto portale Meniu.lt, HORECA profesionalams skirtoje rubrikoje. Ji tiesiogiai pasiekiama adresu www.restoranuverslas.lt. Apsilankykite, ieškokite, o jei nerandate reikalingos informacijos, klauskite, padėsime.


„Restoranų verslo“ Nr. 1/2009 (29) turinys >>

Užsisakykite „Restoranų verslą“!

Jei pageidaujate, kad leidinys „Restoranų verslas“ Jus pasiektų laiku ir patogiai – tiesiai į Jūsų įstaigą ar namus, skubėkite jį užsiprenumeruoti!

Prenumeratos kaina už šešis leidinio numerius yra 48,00 Lt.

Prenumeratos kuponą rasite leidinyje bei Meniu.lt portale (http://kuponas.meniu.lt).
Per metus išleidžiami šeši „Restoranų verslo“ numeriai.
Prenumeruoti galite nuo bet kurio numerio!
Leidinį galite užsiprenumeruoti ir internete (www.prenumerata.lt).

Iškilus klausimų, prašome kreiptis į „Restoranų verslo“ redakciją Vilniuje telefonu (8 5) 2735919 bei elektroniniu paštu prenumerata@meniu.lt.

Nuoširdžiai Jūsų,
„Restoranų verslo“ ir Meniu.lt kolektyvas

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną