Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Nauja jūros gėrybių parduotuvė - internete

2009-12-15
Paskelbk savo straipsnį

Internete startavo nauja gurmaniška parduotuvė www.jurosgerybes.lt, kurioje galima užsisakyti įvairių jūros gėrybių, pristatomų tiesiai iš Prancūzijos „Rungis“ maisto turgaus.

Gurmaniško maisto mėgėjams siūloma įsigyti austrių, sraigių, krevečių, langustų, jūros moliuskų, omarų, krabų. Šios jūros gėrybės atkeliauja tiesiai iš Prancūzijos – garsaus ir Europoje vienintelio – „ “ maisto turgaus. Tai vienintelė prekybos vieta visame pasaulyje, kur galima rasti gausybę šviežių produktų, o jame veikiantis žuvies turgus yra antras pagal dydį visame pasaulyje.

„Norime pasiūlyti išskirtinės kokybės produktus – skanias, šviežias, kokybiškas jūros gėrybes. Užsisakius jų, paruošti gurmanišką stalą įmanoma net nekeliant kojos iš namų. Artėja šventės, tad austrės, moliuskai, krevetės papuoš ir paskanins bet kurį patiekalų stalą. Paruošti jūros gėrybės – tikrai nesudėtinga, o skonis – prisimenamas ilgai“, - sako internetinės parduotuvės įkūrėjai.

Idėja sukurti tokią parduotuvę kilo susidūrus su problema Lietuvoje nebuvo kur įsigyti kokybiškų jūros gėrybių, kokių galima skanauti užsienyje. Prekybos centrai retai siūlo pačias šviežiausias, kokybiškas jūros gėrybes, ten būna menka jų pasiūla, trūksta ir specializuotų parduotuvių. Be to, kainos dažnai neatitinka kokybės.

Internetinės parduotuvės Jurosgerybes.lt savininkai garantuoja, kad užsisakiusieji jūros gėrybių visada gaus kokybiškus, šviežiausius produktus už patrauklią kainą. Juk norint patirti maksimalų šviežių jūros gėrybių valgymo malonumą ir naudą, pati svarbiausia sąlyga jos privalo būti nepriekaištingos kokybės.

Jurosgerybes.lt užsakymai klientams pristatomi ketvirtadieniais arba penktadieniais į bet kurią pageidaujamą vietą Vilniaus mieste.

Ateityje jurosgerybes.lt žada rengti degustacijos vakarus, supažindinti, kaip skanauti, gaminti, su kuo derinti jūros gėrybes, organizuoti degustacijos vakarus klientų namuose.

Daugiau apie gurmanišką parduotuvę>>

Jurosgerybes.lt informacija