Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Muzikuojančiame kelte“ - vienintelis Ingos Jankauskaitės koncertas

2011-08-08
Paskelbk savo straipsnį

Šį šeštadienį, 20 val. tik „Muzikuojančiame kelte“ klausytojus džiugins vienintelis Ingos Jankauskaitės romansų vakaras, kurio metu skambės ilgai nekoncertavusios aktorės atliekami ne tik seni, bet ir nauji romansai!

Vasaros festivalis „Muzikuojantis keltas“ jau gali pasidžiaugti užmezgęs itin glaudžius ryšius su šalies atlikėjais: neišduoti tradicijos ir pasirodyti plaukiojančioje scenoje net dabar, kai „dirba“ mama ir nekoncertuoja, sutiko ir nuolatinė festivalio dalyvė Inga Jankauskaitė, rengianti pasirodymą kartu su gitaristu Aurelijumi Globiu.

„Natūralu, jog profesinę veiklą teko sustabdyti, - šypteli šiemet dvynukų susilaukusi dainininkė, aktorė ir televizijos laidų vedėja. - Tačiau laikas eina, o su „Muzikuojančio kelto“ rengėjais draugaujame jau trečius metus. Be to, nepaprastai myliu atostogaujančią publiką, kuri jau seniai pamėgo ir įvertino šiuos renginius kelte - ne tik dėl muzikos, bet ir dėl romantikos persmelktos aplinkos.“

Šeštadienį skambėsianti programa, dainininkės teigimu, yra gyvas, nuolat besikeičiantis organizmas, todėl duetas klausytojams pažada subrandintų muzikinių netikėtumų, kuriuos I. Jankauskaitė ir A. Globys šiuo metu rengia drauge.

Renginio organizatoriai nuolatiniams ir naujiems koncertų svečiams primena, kad šis renginys „Muzikuojančiame kelte“ šiemet yra priešpaskutinis. Teatralizuotas uždarymo koncertas „O Sole Mio“, kuriame skambės neapolietiškos dainos, vyks kitą šeštadienį, rugpjūčio 20-ąją. 

„Muzikuojančio kelto“ koncertai rengiami kelte „Nida“, kuris kiekvieną vasaros šeštadienį 20 val. išplaukia į marias iš Šiaurės rago.

Organizatoriai
www.muzikuojantiskeltas.lt
Mob. 8 648 28 911