Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Muzikali ir spalvinga festivalio „Velnio akmuo“ programa (Anykščiai)

2011-07-08
Paskelbk savo straipsnį

Jau visai netrukus, liepos 15-17 dienomis Dainuvos slėnį sudrebins trečiąkart rengiamas muzikos festivalis „Velnio Akmuo“. Kaip ir ankstesniaisiais metais festivalis žada ne tik daug gyvos muzikos, bet ir kitų turiningą atmosferą kuriančių akcentų.

Nekantriausiems „Velnio Akmens“ svečiams vartai atveriami jau ketvirtadienį. Trys jaunos lietuviškos grupės didžiųjų koncertų išvakarėse pradės festivalio programą, kuri vyks kone be pertraukos visą sunkųjį savaitgalį.

20 ekstremalios muzikos kolektyvų iš įvairių pasaulio šalių pasirodys trijuose koncertuose penktadienį ir šeštadienį. Jiems pasibaigus festivalio lankytojus kaskart įsisukti į naktinį veiksmą kvies tradicinė rokoteka „Rocktheque“ aikštelėje, kur skambėsianti muzika nukels į 1960-1989-ųjų laikotarpį. Festivalio DJ Mr.Evilized kruopščiai atrinko gražiausias, to meto dvasią ryškiausiai atspindinčias skirtingų žanrų melodijas nuo folk, country, blues iki jazz ir įvairiausio roko.

Viso festivalio metu vyks kūrybinės dirbtuvės – Muzikos laboratorija – kurioje save išbandyti kviečiami muzikuojantys, grojantys ir dainuojantys entuziastai. Lauko sąlygomis įrengtoje repeticijų ir įrašų studijoje su profesionalia įranga ir muzikos instrumentais užsiregistravę dalyviai turės sukurti po vieną „Velnio akmenį“ atspindintį kūrinį. Visą savaitgalį repetavę kolektyvai savo bendrą programą atliks sekmadienį, festivaliui baigiantis. Čia pat, Muzikos laboratorijoje, gebėjimus galės pademonstruoti būgnininkai, siekdami rekordo Greičiausio būgnininko varžybose, ir vokalistai, vienas prieš vieną susirėmę „MC Growl“, „stipriausios“ gerklės, „aštriausio“ balso konkurse.

Naktį veiksmo užteks visiems nemiegantiems. Be rokotekos bus galima rinktis ir naktinio kino programą, kurioje bus rodoma kultinė, unikali 8-10 dešimtmečių animacija, žymima „X-rated“ / „S“ ženklu. Tai radikalus animacijos menas, skirtas suaugusiems, persmelktas juodojo humoro, kupinas šokiruojančių scenų, tačiau tuo pačiu yra lengvai žiūrimas, smagus ir nuotaikingas, patraukiantis dėmesį ir prikaustantis nuo bet kurio filmo epizodo. Be šios animacijos žiūrovai turės progą išvysti ir dokumentinį filmą „Trys dienos“ apie legendinę Anykščių black / thrash metalo grupę „Dissimulation“.

Aktyviausi festivalio lankytojai, žaidžiantys futbolą, galės sudalyvauti futbolo turnyre šeštadienį, iš anksto užsiregistravę komandose po penkis. Trofėjus nugalėtojams – tradicinis profesionalių menininkų sukurtas akmens, medžio ir metalo dirbinys – „Velnio akmuo“.

Kaip ir ankstesniaisiais metais festivalio lankytojai bus kviečiami ragauti jau pamėgtas, rinktines žolelių, prieskonių ir kitų sudėčių arbatas, kurias festivaliui paruošia ir rekomenduoja arbatos meistrai, tuo pačiu skatindami arbatos vartojimo kultūrą.

Pagaliau, festivalio lankytojus atsigaivinti vilios Šventoji upė ir įspūdžių suteiks čia pat esantis, kultūros paveldu garsėjantis Anykščių miestelis bei šį kraštą supanti nepaprasta gamta.
Iki festivalio liko mažiau nei dvi savaitės.

Daugiau informacijos www.devilstone.net.