Modernios indų plovimo technologijos profesionalioms virtuvėms

Modernios indų plovimo technologijos profesionalioms virtuvėms

Skardų ir puodų plovimas – viena nedėkingiausių virtuvės užduočių. Juos reikia ilgai mirkyti, vėliau šveisti. Tai gana brangus, daug laiko, vandens ir plovimo priemonių reikalaujantis procesas.

BĮ UAB „MBR parduotuvių ir restoranų įranga“ siūlo šios problemos sprendimą ir pristato naujos technologijos skardų, puodų, GN indų, plastikinės taros granulinę plovimo mašiną „Granuldisk“.

Taupykite pinigus mažindami išlaidas!
Sparčiai augančios kainos už elektrą ir vandenį nestebina jau nieko, todėl šios sąnaudos tapo vienos iš brangiausių po darbo jėgos kaštų. Su „Granuldisk“ jas žymiai sumažinsite. Dauguma klientų naudojančių šią indų plovimo sistemą tuo jau įsitikino. Susisiekite su mumis šiandien ir mes jums patarsime bei paskaičiuosime kiek daug Jūs galite sutaupyti.

Taupykite laiką
Jūsų indai bus švarūs per kelias minutes. Skirkite daugiau laiko svarbesniems dalykams, pavyzdžiui, naujo puikaus patiekalo gaminimui. Indų plovimas rankomis yra daug laiko ir jėgų atimantis darbas. Mūsų klientai, pasirinkę „Granuldisk“, buvo labai maloniai nustebinti kiek darbo laiko ši sistema padeda jiems taupyti. Jeigu Jūs galite sugalvoti tris dalykus, kuriems skirtas laikas bus geriau panaudotas, negaiškite jo puodų ir keptuvių grandymui.

Higiena
Mes Jums garantuojame higieniškai švarius puodus. Granulių purškiamoji jėga ir skalavimas aukštesnėje nei 85 °C temperatūroje garantuoja nepriekaištingą higieną ir spindesį. Idealus vandens temperatūros ir laiko santykis skalavimo ciklo metu sunaikina visas bakterijas ir mikroorganizmus.

Naujausias „Granuldisk“ modelis – „Granule Combi“!
„Granule Combi“ – tai profesionalus daugiafunkcinis įrengimas. Jis ypatingas tuo, kad unikalios technologijos dėka galima idealiai išplauti ne tik puodus bei skardas, bet ir lėkštes. To iki šiol neleido padaryti senesnės kartos „Granuldisk“ plovimo mašinos.
„Granule combi“ yra viena pirmųjų pasaulyje kombinuotų plovimo mašinų. Tai virtuvės indų plovimas granulėmis, tradicinis lėkščių ir stalo įrankių plovimas viename įrenginyje. Visiškai automatinės jutimo sistemos dėka, Jums nereikia pergyventi dėl sugadintų ir sudaužytų stalo indų. Pati plovimo mašina atpažįsta kasetę ir parenka tinkamą programą.
Indų plovimo mašinos talpa 7 GN 1/1 (65 mm gylio) arba 3 GN 1/1 (200 mm gylio) ir 4 GN 1/1 (65 mm gylio) indai vienam plovimo ciklui.
„Granule Combi“ gali Jums pakeisti ne tik puodų plovimo mašiną bet ir klasikinę indaplovę.

Leiskite granulėms dirbti už Jus !

Dėl informacijos kreipkitės į BĮ UAB „MBR parduotuvių ir restoranų įranga“, atsakingas vadybininkas – Kristina Busilaitė. 

Daugiau apie „Granuldisk“ plovimo mašinas >>

BĮ UAB „MBR parduotuvių ir restoranų įranga“ informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną