Miuziklui „Ugnies medžioklė su varovais“ – vardinė kava „Coffee Inn“ kavinėse

Miuziklui „Ugnies medžioklė su varovais“ – vardinė kava „Coffee Inn“ kavinėse

Rugsėjo 18 d. „Domino“ teatre įvyks legendinio miuziklo „Ugnies medžioklė su varovais“ premjera! Dar viena gera žinia – bilietus į ilgai lauktą ir kultiniu vadinamą miuziklą galite įsigyti jau nuo rugpjūčio 7 d., 10 val. ryto, visose BILIETAI LT kasose bei internetu www.bilietai.lt. Tačiau tai ne vienintelė gera žinia: „Coffee Inn“ tinklo kavinėse jau galite paragauti „Ugnies medžioklės“ kavos, o meilės ugnį įžiebti – Vilniaus restoranuose, kavinėse ir baruose gavę firminių „Ugnies medžioklės su varovais“ degtukų.

Kavinėse „Coffee Inn“ – vardinė „Ugnies medžioklės“ kava
„Coffee Inn“ kavinės skirtos šiuolaikiniam skubančiam miestiečiui, kuris taupo savo laiką, bet yra išrankus ir visų pirma vertina kokybę. Kokybę vertina ir miuziklo organizatoriai, todėl „Ugnies medžioklės“ kavos kūrimą patikėjo profesionalams – kavinių tinklo „Coffee Inn“ kolektyvui. Organizatoriams liko tik išsirinkti iš kelių pateiktų variantų. Negalėdami apsispręsti, kuri kava – karšta ar šalta – labiau patiks vilniečiams, nusprendė lankytojams pasiūlyti abu variantus. Netgi kavos negeriantis „Domino“ teatro vadovas Egidijus Baranauskas, paragavęs „Ugnies medžioklės“ kavos, sakė, jog nuo šiol į kavinę užsuks vien dėl šio nepaprasto skonio gėrimo.

„Naujoji „Ugnies medžioklės“ kava yra aštroko prieskonio latte (pieniška), su „ugnele“. Joje dera du skoniai: imbieriniai meduoliukai medžioja rytietiškus prieskonius“, – šypteli kavinių tinklo „Coffee Inn“ bendraturtis Nidas Kiuberis.

N. Kiuberis, paklaustas, kodėl miuziklas ir kava, atsakė: „Manome, kad tai puikus projektas ir norime prisidėti prie jo viešinimo, nes „Coffee Inn“ yra ne tik kavinė, o ir vieta, kur žmonės sužino miesto kultūrinio gyvenimo naujienas.“

Pirmieji bilietai – jau rugpjūčio 7 d.
Nuo rugpjūčio 7 d. bilietus į „Ugnies medžioklę su varovais“ galės įsigyti ir prisiekę miuziklo gerbėjai, ir tie, kurie norėtų pamatyti jį pirmą kartą. Jau dabar galima įsigyti bilietus į kelis pirmuosius premjerinius spektaklius, įvyksiančius „Domino“ teatre, Vilniuje. Teatro atstovai žada, kad jau greitai šį miuziklą galės išvysti ir kitų miestų gyventojai.

„Prieš ketverius metus pastatytas miuziklas sulaukė milžiniško populiarumo, o kadangi buvo parodytas tik keliolika kartų, jo tikrai nespėjo pamatyti daugelis norėjusių tą padaryti žiūrovų. Tik paskelbę apie šio miuziklo atgimimą sulaukėme nemažai klausimų iš bilietus įsigyti nekantraujančių žiūrovų, tad džiaugiamės galėdami visus paraginti suskubti įsigyti bilietus į miuziklo premjerą“, – sakė „Domino“ teatro vadovas Egidijus Baranauskas.

„Domino“ teatro informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną