Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Micros“ – sužinokite informaciją apie gautas pajamas tą pačią akimirką!

2011-08-22
Paskelbk savo straipsnį

Norite pirmieji sužinoti ar šiandien Jūsų restoranas dirbo pelningai? Įdomu kokia yra šios dienos apyvarta lyginant su praėjusiomis dienomis? Gaukite į savo elektroninį paštą informaciją apie apyvartą, kuri bus išsiunčiama iškart, vos tik kasoje bus atliktas dienos uždarymas.

Baltic Hotel and Restaurant Systems „Micros“ specialistai jūsų naudojamoje Micros POS sistemose pagal poreikį gali sukurti Jums dienos ataskaitas: (dienos, apyvarta pagal tai, kiek buvo suteikta nuolaidų, kiek svečių apsilankė, tam tikrų patiekalų apyvarta ir pan.) taip pat gali nustatyti kitus Jus dominančius laikotarpius (savaitės, mėnesio irk t.)

Šis „Micros“ programos papildomo funkcionalumo veikimo principas- labai paprastas!

Atlikus dienos uždarymą kasoje, programa automatiškai kalkuliuoja praėjusios dienos pardavimus ir skaičiuoja bendrą pardavimų sumą. Tuomet informaciją automatiškai siunčia nustatytam vienam ar keliems adresatams.

Nauda restorano ar kavinės vadovams ir savininkams.

Pirmieji gaunate informaciją kiek buvo suprekiauta; Nereikia klausti darbuotojų kokia buvo/yra apyvarta; Darbuotojams nereikia gaišti laiko ruošiant ataskaitas - tą automatiškai atlieka pati programa; Darbuotojams nereikia gaišti laiko ruošiant ataskaitas - tą automatiškai atlieka pati programa; Galima nustatyti, kad informacija pasiektų tiek vieną, tiek kelis adresatus.

Nuo šiol Jums nebūtinai reikės būti darbo vietoje, kad sužinotumėte ar pelningai šiandien dirbo Jūsų restoranas ar kavinė, Juk šiuolaikinių technologijų dėka savo el. paštą galite pasitikrinti būnant bet kur ir bet kada, kad ir atostogaujant ar esant verslo kelionėje toli užsienyje ir netgi tikrinti savo el. paštą mobiliajame telefone.

Šios „Micros“ programos galimybės Jums tam, kad situacija Jūsų restorane būtų valdoma dar geriau!

Daugiau informacijos:
Baltic Hotel & Restaurant Systems
Lietuvos regiono vadovė
Ruta Kacucevičiūtė
Mob.tel.: +370 699 90398
El. paštas: ruta.kacuceviciute@bhrs.info