Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Markučių“ kavinė ir pietaujantiems ir puotaujantiems (Vilnius)

2009-12-06
Paskelbk savo straipsnį

Ištikimi klientai Markučiuose esančią kavinę įvertino jau seniai. Ne vienas čia ateina pusryčių, pietų, ar vakarienės. „Markučiai“ dirba kasdieną nuo 8 ryto iki 17 valandos vakaro. Patiekalai keičiami kiekvieną dieną, sotūs, švieži ir nebrangūs patiekalai.

Pasak kavinės šeimininko, iš virtuvės ant lankytojų stalo keliauja skanūs ir kokybiški valgiai: sriubos, kepsniai, salotos ir kiti.

„Restoranų versle esame ne vienerius metus, turime ilgametę patirtį, išmanome savo darbą, tad atsakomybė ir profesionalumas mums nėra svetimas, juolab, kad darbuojamės visa šeimyna. Ištikimi lankytojaim mus pažįsta ir pasitiki“, - pasakoja „Markučių“ direktorius Vitalijus.

Artėja svarbi proga – vestuvės, krikštynos, gimtadienis ir nerandate vietos kur ją atšvęsti? „Markučių“ kavinėje gali linskmintis iki 100 svečių. Banketams, furšetams, pobūviams, vakarėliams bus paruošti puikiai atrodantys ir burnoje tirpstantys valgiai, stalai nukrauti gėrimais. Tiesa, nuobodžiauti taip pat nebus kada ir dalyvauti puotoje privalės visi: šokti, dainuoti, galbūt net improvizuoti. Pageidaujant į kavinę gali atvykti muzikantai, o ir pats Vitalijus turi gerą balsą, groja akordeonu, veda renginius... Tad belieka tik sutarti šventės datą ir geras laikas garantuotas.

Raminta Skripkaitė
Nuotraukos: kavinės