Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

MARIUS JAMPOLSKIS IR IRŪNA

2011-07-11
Paskelbk savo straipsnį

Svečiuose grupė „Studentės“ ir Paulius

Televizijos žiūrovų numylėtiniai Marius ir Irūna ir vėl stebins bei žavės „Muzikuojančio kelto“ klausytojus savo nepakartojamu muzikiniu darnumu bei romantiškai kibirkščiuojančiomis aistromis.

Lietuvos kino bei teatro aktorius, televizijos laidų bei renginių vedėjas M.Jampolskis 2005-aisiais buvo pripažintas geriausiu jaunu menininku bei apdovanotas „Auksiniu scenos kryžiumi“, o 2008 metais jis tapo geriausiu metų kino aktoriumi ir apdovanotas „Sidabrine gerve“. Kartu su savo partnere, grupės „Studentės“ nare, TV projektų vedėja I. Puzaraite „Muzikuojančio kelto“ klausytojams dovanos įsimintiną populiariausių dainų vakarą, kupiną jaunatviškos energijos, nuoširdžių emocijų ir taiklaus muzikinio humoro. Koncerto metu skambės kūriniai, padėję duetui iškovoti auksinį mikrofoną.

Dainininkams talkins grupė „Studentės“, išaugusios iš „Mokinukių“. Iš Marijampolės kilusių merginų grupė ilgai buvo tarp populiariausių Lietuvos kolektyvų. Jų dainas niūniavo tiek mokiniai, tiek jų tėvai. Žvaigždėms ant scenos talkins vokalistas Paulius Sinkevičius. Atlikėjas daugeliui puikiai pažįstamas iš televizijos ekranų – jis laimėjo TV3 projektą „Talentų medžioklė" bei tapo LNK šou „Muzikos akademija" finalininku.

"Muzikuojantis keltas" (keltas “NIDA“) išplaukia iš Šiaurės rago, ties “Kiaulės nugara” sušoka valsą, o prie Jūros vartų romantiškai palydi saulę.

Bilietai platinami visose BILIETŲ PASAULIS kasose

Koncerto dieną dvi valandos prieš koncertą bilietai parduodami mobilioje kasoje, adresu: Šiaurės ragas.

Informacija:
Tel. +370 648 28 911
El. paštu: info@promoplius.lt
www.muzikuojantiskeltas.lt