Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Mamma Mia!“ – sotūs itališki pietūs restorane „Vapiano“ (Vilnius)

2010-11-15
Paskelbk savo straipsnį

„Vapiano“ kviečia paskanauti tikrų itališkų pietų už 14,90 litų. Pasirinkite vieną iš keturių pietų kompleksų:

dienos sriuba (pasirinktinai pomidorų / Zuppa di Pomodoro arba daržovių / Minestrone) ir salotos bei desertas; makaronų patiekalas (pasirinktinai su itališku mėsos padažu / Bolognese arba su vištos krūtinėlės filė gabaliukais ir grietinėlės padažu / Crema di Pollo ) ir salotos arba desertas; pica (pasirinktinai kumpio ir grybų / Prosciutto e Funghi arba su vištos krūtinėlės filė gabaliukais / Pizza di Pollo) ir salotos arba desertas; šviežių daržovių mišinys / Insalata Mista large su vištos krūtinėlės filė gabaliukais.


Dienos pietų metu „Vapiano“ pateikia mažą šviežių daržovių mišinio salotų porciją, pagamintą pagal specialų receptą.

Po pietų, desertui „Vapiano“ siūlo itališką sausainuką San Marco arba grietinės su vanile kremą / Panna Cotta. Desertai keičiami kas dvi savaites.

„Vapiano“ dienos pietūs – kiekvieną darbo dieną nuo 11.00 iki 15.00 val.

Restoranas „Vapiano“ pristato Tavo Premium kortelę

Nauja kortelė Tavo Premium skirta dažnai pietaujantiems restorane „Vapiano“. Jei pietums išleidžiate 20 litų, surinkite devynias žymas ant kortelės ir dešimtą kartą pietaukite nemokamai! „Vapiano“ jus pavaišins pietumis už 30 litų. Tavo Premium kortelę gausite restorano kasoje.

Daugiau informacijos apie akciją rasite www.vapiano.lt

Restorano informacija

2010 11 15