Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Mama, šiandien noriu į Trakus!

2011-06-19
Paskelbk savo straipsnį

Vaizdingoje Trakų vietoje, Karaimų gatvėje, tarp dviejų ežerų stūksantis verslo ir laisvalaikio centras „Trakų Galvė“ priskelia kaip Feniksas iš pelenų. Verslo ir laisvalaikio centras įsikūręs istorinėje vietoje prie buvusios centrinės miesto aikštės, kurioje vyksta vieni reikšmingiausių miesto renginių. Atsinaujinęs, prabanga ir klasika dvelkiantis, kadaise Trakus garsinęs restoranas „Galvė“   duris plačiai atveria planuojantiems šventes, o to paties pavadinimo kavinė-baras gaivina šios vietos kulinarines tradicijas ir kviečia pailsėti bei pasistiprinti laisvalaikį su šeima Trakuose leidžiančius tautiečius.


„Anų laikų“ patiekalai atgimsta naujai kavinėje-bare „Galvė“
Naujame kavinės valgiaraštyje gausu įvairių užkandžių – nuo vietoje marinuotų alyvuogių iki keptų viščiukų sparnelių ar rinkinių prie vyno taurės ar alaus. Be eilės europietiškos virtuvės patiekalų,   restorane galima mėgautis laiko ir skonio atžvilgiu patikrintais, nostalgiją keliančiais patiekalais, kurie virtuvės meistrės Irenos Kazlauskienės pateikiami naujoviškai. Tai pagal slaptą receptą verdama „Galvės“ žuvienė,   patiekiama su skrebučiu, jautienos didkepsnis „Ąžuolas“ su rūkyta šonine, patiekiamas su ant grilio keptomis daržovėmis bei kepintomis bulvytėmis, kiaulienos suktinukai „Pasaka“ su džiovintomis slyvomis ir obuoliais ir daugelis kitų „anų laikų“ patiekalų.

Šiltojo sezono akcentas – grilio patiekalai
Laisvalaikį gamtoje sunkiai įsivaizduojantiems be grilio patiekalų kavinė-baras „Galvė“ pasiūlys lašišos, vištienos ar kiaulienos patiekalus: šonkauliukus, sprandinės šašlyką ar nugarinės kepsnį su kauliuku. Kaitresnę vasaros dieną troškulį siūloma malšinti šalta arbata, viena iš keleto šaltų kavų ar kitais gėrimais.

Naujo meniu patiekalais galima mėgautis kavinėje ar po atviru dangumi – patogiai įsitaisius antrame aukšte esančiame balkone ar lauko terasoje. Prie pastarosios, tėvelių ir jų atžalų džiaugsmui įrengta žaidimo aikštelė, kurioje mažieji kavinės svečiai gali padūkti. Beje, mažieji lankytojai gali rinktis iš specialiai jiems skirtų patiekalų.

Įspūdingos erdvės šventėms
Ieškančius išskirtinės vietos šventei ar vakarėliui „Trakų Galvė“ turėtų sužavėti didingumu, prabanga ir klasika alsuojančia pagrindine dviejų aukštų koncertų ir restorano „Galvė“ sale, kuri talpina nuo 80 iki 200 svečių. Panoraminiai langai, įspūdingi šviestuvai, fortepijonas ir daug erdvės fantazijai...Šiltomis ir saulėtomis dienomis šventę iki 60 žmonių galima surengti lauko terasoje ar restorano balkone. Tuo tarpu mėgstantiems pirties pramogas gali rinktis privačią ir jaukią erdvę šventei iki 80 žm. Ir tai dar ne viskas, ką gali pasiūlyti „Trakų Galvė“...

„Trakų Galvę“ rasite adresu Karaimų g.2
Telefonas pasiteiravimui: 8 656 53732,   (8 528) 55446
info@trakugalves.lt

www.trakugalves.lt

MENIU.LT informacija

2011 06 19