Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

LRVVKA renginyje – virėjų varžytuvės

2010-05-21
Paskelbk savo straipsnį

Mieli kolegos, kviečiame sekmadienį geriau praleisti ne pliaže... LRVVKA renginyje bus ne mažiau karšta. Po daugelio rimtų renginių gal laikas šiek tiek pašėlti?

Pasitikdami vasaros sezoną, pakvieskime geriausius mūsų virėjus į išradingumo ir kūrybingumo varžytuves!

Tegu originalios idėjos ir išradingi patiekalai palengvins ir kitų virėjų „kančias“, kuriant aktualius vasaros švenčių valgiaraščius!

Laukiame Jūsų virėjų varžytuvėse „Kad vaišės būtų šventė ir svečiui, ir virėjui, ir Rėmėjui“, kurios įvyks LRVVKA renginio metu, 2010 m. gegužės 23 d. 11 val. poilsio ir sveikatingumo centre „Trasalis – Trakai Resort & SPA” (Gedimino g. 26, Trakai).

Virėjų komandų iš Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos varžytuvių metu turėsime retą malonumą stebėti:

kaip išradingos virėjų komandos gamins šventinius užkandžių kąsnelius; kokias idėjas pasiūlys virtuvės meistrai, gamindami ir pateikdami banketinius šaltuosius patiekalus; ar šventinių salotų ir karštųjų patiekalų idėjos bus taip pat uždegančios; kaip netikėtai gali suskambėti ledų ir prieskonių duetai, o gal ir visas skonių orkestras?


Ir dar – kad nebūtų komandoms per daug lengva, bus vertinamas mūsų nuolatinių partnerių ir rėmėjų („Reaton“, „Santa maria“, „Nestle“, „Vilniaus duona“, „Bonduelle“, „Dasita“, „Manjana“, „ Neo textile“, „Sangaida“, „Nordic sugar“) išradingas ir netradicinis produktų panaudojimas.

Dalyvavimo kaina vienam asmeniui – 50 Lt, LRVVKA nariams – nemokamai.
Registracija BŪTINA tel. (8 5) 2723171, 8 674 51045 arba el. paštu info@lrvvk.lt

LRVVKA informacija