Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Lietuviams – bene brangiausias pasaulyje alus

2010-03-08
Paskelbk savo straipsnį

Šio išskirtinės kokybės alaus skonis išsilaiko net iki 100 metų ir yra rimtas konkurentas brangiausiems pasaulio vynams. „Vintage“ alus brandinamas senuose, dar 1847 metais įrengtuose rūsiuose, prancūziškose Côte d'Or ąžuolo statinėse, kuriose taip pat laikomi vieni geriausių pasaulio „Bourgogne“ vynai.

Šis aludarystės šedevras – tai trečioji ir paskutinė garsiosios „Jacobsen Vintage‘“ trilogijos dalis. Brangų, išskirtinėmis skonio ir išlaikymo savybėmis pasižymintį alų pradėta kurti 2008 metais. Pirmą kartą jis pasiūlytas ir Lietuvoje.

Šį prabangų alų sukūrė šeši garsūs pasaulio aludariai iš keturių šalių – Norvegijos, Prancūzijos, Didžiosios Britanijos bei Vokietijos. „Carlsberg“ meistrų sukurtas perlas – „Jacobsen Vintage 3“ – pilstomas tik rankomis į prašmatnius buteliukus, kurie papuošti išskirtinėmis taip pat rankiniu būdu priklijuotomis etiketėmis ir parduodamas specialiose dėžutėse. Beje, iš viso šio alaus yra pagaminta tik 1000 buteliukų. „Jacobsen Vintage 3“   bus tiekiamas keliems garsiausiems pasaulio restoranams.

Šio alaus galima užsisakyti svetainėje www.carlsberg.dk arba kreiptis į „Švyturio-Utenos alaus“ biurą Vilniuje , Pakalnės g. 9.BVRG Burson - Marsteller affiliate informacija