Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Lietuvės virėjos „Kafenhauze“ gamina kinietiškus patiekalus (Panevėžys)

2011-04-14
Paskelbk savo straipsnį

Rytietiškos virtuvės paslapčių iš žurnalų neišmoksi. „Kafenhauzo“ virėjos šiandien džiaugiasi,kad nors ir senokai, bet teko dirbti su kinų virėjais, kurie kinietiškus patiekalus įvedinėjo „Rago‘“ užeigoje (istorinė Panevėžio užeiga, šiandien nebedirbanti ). Ir visi kinai virėjai gamino labai skirtingai, priklausomai iš kurios Kinijos provincijos buvo atvykę.

Žinoma, turime specialią dujinę viryklę, kinietišką keptuvę. Produktai keptuvėje kaitinami ant labai didelės ugnies, bet vos kelias minutes. Todėl neišbėga mėsos ir žuvies sultys, nespėja pakisti baltymai, iš daržovių nedingsta vitaminai. Saldžiarūgščio skonio patiekalai mėgstami labiausiai. Karštoje metalo lėkštėje patiekiama tiek žuvis, tiek kiauliena ir vištiena. Kajeno pipirai, imbieras, pankolis, soja, lašelis tikro sezamų aliejaus suteikia pikantiško skonio. Aštrūs raudoni čili pipirai uždega virškinimo ugnį, sušildo visą kūną . Karpis „Ežys“ ‘ruošiamas, įstrižai supjaustant visą karpį, kepamas karštame aliejuje ir pasišiaušus žuvies spygliams, patiekiamas su raudonuoju padažu ir biriais ryžiais. Sezamo sėklos, naudojamos „Parako“ salotų pagardinimui, puikiai dera ir prie šilkinių, dar kitaip vadinamų karamelinių vaisių .Prie kinų virtuvės patiekalų tinka jazminų ir žalioji arbata.

Kavinės informacija

2011 04 14