Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Leidinys „RESTORANŲ VERSLAS/MENIU.LT“ plečia skaitytojų ratą

2010-04-08
Paskelbk savo straipsnį

„Restoranų verslas/Meniu.lt“ - tai periodinis žurnalas, platinamas visos Lietuvos maitinimo, apgyvendinimo ir pramogų įstaigų vadovams, darbuotojams ir šios sferos specialistams, o nuo šiol žurnale įvairių straipsnių ras ir visi kiti besidomintys kavinių, restoranų kultūra – skaitytojų ratas išsiplėtė iki plataus vartoto ... jo, t.y. pirkėjo. Dabar, žurnalo ELEKTRONINĘ VERSIJĄ jau galite PARSISIŲSTI nemokamai.

„Restoranų verslas/Meniu.lt“ skirtas ir profesionalams ir vartotojams. Pagrindiniai tikslai - supažindinti su maisto ir technologijų naujovėmis, koncepcijomis, tendencijomis, parodomis, čempionatais, produktais ir paslaugomis. Padėti prekių ir paslaugų tiekėjams „rasti“ pirkėjus, o pirkėjams – pasirinkti tinkamus produktus, tiekėjus, rangovus ar pardavėjus. Vartotojus supažindinti su įdomiais objektais, žmonėmis, įvairiais produktais, kulinarinėmis kelionėmis, suteikti informaciją apie naujai atsidariusias įstaigas, mitybos aktualijas, naujienas susijusias su maistu bei kitą įdomią maisto informaciją.

Naujų maitinimo ir pramogų įstaigų bei viešbučių pristatymai, maitinimo ir pramogų įstaigų interjerų bei eksterjerų sprendimai, įdomių objektų pristatymai, rinkos apžvalga ir analizė, teisinės naujienos, parodų apžvalgos, anonsai, įvairūs receptai, įvairių tautų nacionalinių virtuvių produktų pristatymai, sveikos mitybos ir dietų pristatymai, gurmaniškos kelionės, įvairių šalių kulinariniai pristatymai, mitybos specialistų straipsniai bei dar daugiau rasite leidinyje „Restoranų verslas/Meniu.lt“.

Užsiprenumeruokite prenumerata@meniu.lt

Daugiau informacijos>>

arba projektai@meniu.lt
2010 04 08