Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Legenda sugrįžta!

2010-11-08
Paskelbk savo straipsnį

Jau 12-tus metus skaičiuojantis legendinis Druskininkų miesto restoranas – klubas „Dangaus skliautas“ keičia savo amplua. Nuostabiame kraštovaizdyje ant Nemuno kranto įsikūrusiam restoranui vadovauja nauji šeimininkai. Turintys ilgametę maitinimo ir pramogų verslo patirtį jie keičia „Dangaus skliauto“ koncepciją norėdami patenkinti Druskininkų miesto gyventojų ir svečių poreikius.

Nuo šiol „Dangaus skliautas“ - vyninė, muzikos namai. Itin sparčiai populiarėjantis reiškinys – vyno mėgėjų klubas - neaplenks ir Druskininkų kurorto bei kvies mėgautis net 100 vyno rūšių, kurių degustuoti siūlys žymiausi Lietuvos somelje.

„Dangaus skliautas“ – gamtos paveikslais puošta vieta vyno mėgėjams, maisto gurmanams, vertinantiems jaukią aplinką ir puikią panoramą. Specialiai sukurtas meniu vilioja įvairiais užkandžiais, salotomis, griliaus patiekalais ir nuostabiais desertais. Maisto meniu sukurti padėjo žymūs virtuvės virtuozai - Tomas Gluoksnis ir Donatas Dabrovolskas. Nors patiekalai itin skanūs ir pagaminti iš kokybiškų, dauguma - ekologiškų produktų, maisto ir gėrimų kainos prieinamos kiekvienam. Naujieji „Dangaus skliauto“ šeimininkai atsižvelgė į nūdienos ekonominę situaciją sudarydami meniu. Vyno buteliais kainos prasideda nuo 16.00 Lt, salotų nuo  6.00 Lt, o karštų patiekalų nuo 14.00 Lt. Visų pamėgtas prancūziškas desertas Creme brulee kainuoja 4.00 lt. Svečius pasitinka židinio šiluma ir svetingas aptarnavimas. 

Tuo tarpu muzikos namai kiekvieną ketvirtadienį virsta Lotynų Amerikos ritmų ir melodijų oaze, kur mėgėjai ir profesionalai kviečiami išbandyti savo jėgas šokių aikštelėje. Pasiduoti šokių manijai kvies ir Salsa, Rumba, Čia čia šokių mokytojai. Ketvirtadieniais įėjimas nemokamas, taip pat ir kitomis dienomis 4-ių ir daugiau žavių damų kompanijoms. Muzikos namai pasižymi kiek neįprasta stereotipinio naktinio klubo publika. Čia šokama pagal 80-ųjų, disco, reggea, rock&roll stiliaus muziką, klausomasi romansų, aktorių koncertų, legendinių Lietuvos grupių ir atlikėjų. Brandi muzika brandžiai publikai. Kokteilius miksuoja žavusis barmenas Mario iš Italijos, laimėjęs daugelį tarptautinių apdovanojimų.

Kviečiame apsilankyti!