Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

LBKA kviečia į 5-ąjį atvirą Lietuvos grilio čempionatą

2010-04-16
Paskelbk savo straipsnį

Čempionatas vyks 2010 gegužės 15-16d. Rumšiškėse, šventės „Visa Lietuva“ metu. Patikėkit, tai bus puiki šventė akiai ir sielai!

Pirmasis atviras Lietuvos grilio čempionatas įvyko 2006 metais Druskininkuose miesto šventės metu, antrasis – taip pat čia. Jau tapo gražia tradicija Druskininkų miesto šventės metu rengti šią puiką vasaros pradžios, gražaus bendravimo, ugnies ir linksmybių fiestą.

Antrojo atviro Lietuvos grilio čempionato metu į renginį pirmą kartą atvyko Pasaulio grilio kepėjų asociacijos (WBQA) prezidentas ROLF ZUBLER. Tai žmogus, subūręs grilio kepėjus ir 2001m. Šveicarijoje įkūręs organizaciją, kuri šiandien jungia daugiau nei 10 pasaulio šalių grilio kepėjų ir toliau sparčiai auga. WBQA prezidentas Rolf Zubler yra entuziastingas žmonių geranoriškų susibūrimų ir šilto bendravimo šalininkas. Tuo greitai įsitikinome, nes, pasižvalgęs po Vilnių ir vykdamas iš sostinės į Druskininkus bei paviešėjęs čia, ponas Rolfas pasakė: „Dievas, turbut, buvo lietuvis, kad sukūrė tokią gražią šalį.

2007 metais, 2-jo atviro lietuvos grilio čempionato metu Lietuvos Barbekiu Kepėjų Asociacija tapo Pasaulio Barbekiu Kepėjų Asociacijos (WBQA) nare.

Antrojo atviro Lietuvos grilio čempionato metu buvo iškeptas ilgiausias Lietuvoje šašlykas, kuris tapo iki šiol ruoštų šašlykų rekordininku. Iškepto šašlyko ilgis siekė net 48m. LBKA gavo rekordą patvirtinantį sertifikatą.

Trečiasis ir ketvirtasis čempionatai savo programa, dalyvių ir žiūrovų gausa nė kiek nenusileido anksteniesiems. Paskutinysis – 4-asis buvo ypatingas tuo, kad jo metu vyko ne tik rungtynės tarp komandų, ošė margaspalvė reginių ir skonių jūra bet ant žarijų vartėsi ir kvapniai čirškėjo Felikso ir Virginijo Vaitelių Kėdainių rajono Pernavaros kaimo ūkyje išaugintas ir čempionatui padovanotas net virš 300kg sveriantis limuzinų veislės jautukas, o jo kepsniu buvo vaišinami čempionato svečiai.

Pabaiga, įprastai, būna triukšminga, kupina plojimų ir pergalingų šūksnių, nes nei vienas nelieka nepastebėtas, neįvertintas, neapdovanotas, nei vieno entuziazmas neišblėsta, atvirkščiai – suliepsnoja ir kviečia vėl ir vėl dalyvauti grilio čempionate, su nauja aistra, viliojančiomis idėjomis, puikia nuotaika.

Kaip ir kasmet, taip ir šiais metais, grilio čempionato programa bus be galo turininga: profesionalių virėjų – barbekiu virtuozų bei mėgėjų išmonės demonstravimas įvairiose grilio patiekalų rungtyse, įvairios akcijos ir atrakcijos, bet čia apie tai nutylėsime, kad būtų daugiau staigmenų ir netikėtumų, o jų iš ties bus nemažai.

Čempionato programa ir informacija

LBKA informacija