Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Laisvės alėja – pramogos dieną naktį?

2011-08-21
Paskelbk savo straipsnį

Penktadienį Kauno miesto savivaldybėje vyko politikų, pareigūnų ir valdininkų pasitarimas, kuriame nuspręsta Laisvės alėją ir senamiestį paskelbti nuolatine pramogų zona. Planuojama, jog linksmintis čia bus galima iki 2 val. nakties.

Sprendimo projektas Kauno miesto tarybai bus pateiktas svarstyti pirmajame posėdyje po atostogų – rugsėjo 8 d.

„pramogos mieste taps vienu ilgu renginiu. Tam pritaria ne tik verslininkai, bet ir didžioji dalis kauniečių“, - teigė sprendimo projektą ruošiantis Kauno miesto tarybos narys, Miesto ūkio komiteto pirmininkas Rytis Šatkauskas.

Jo teigimu, gavusiems privilegijų verslininkams taip pat teks ir prisiimti naujas pareigas. Pirmiausia kavinių, barų ir naktinių klubų savininkai kelių šimtų metrų atstumu nuo pramogų vietos privalės nuolat prižiūrėti aplinką.

„Gyventojai skundžiasi priterštais kiemais ir tarpuvartėmis. To būti nebeturės. Maitinimo ir pasilinksminimo įstaigų savininkai privalės tvarkyti aplinką ne tik prie savo durų“, - sakė R. Šatkauskas.

Tarybos sprendimo projekte planuojama numatyti ir dar vieną naujovę – pasilinksminimo vietų personalas turės tramdyti rėkaujančius klientus.

„Išėję parūkyti kauniečiai kažkodėl ima garsiai šūkauti prie baro durų. Taip jie išbudina gyventojus ir neleidžia pastariesiems ilsėtis. Vadinasi, pramogų vietos prie durų turės „įkurdinti“ triukšmadarių drausmintoją“, - tvirtino tarybos narys.

MENIU.LT informacija
Nuotrauka: marsrutai-kaune.lt

2011 08 21