Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Kvietimas prisijungti prie iniciatyvos „Nepirkime vandens plastikiniuose buteliuose“ ir kartu kurti aplinkai draugišką vartojimo kultūrą Lietuvoje

2011-05-27
Paskelbk savo straipsnį

Kviečiame Jus ir Jūsų atstovaujamą viešojo maitinimo įstaigą prisijungti prie aplinkai draugiškesnės vandens vartojimo kultūros kūrimo Lietuvoje.

Bendradarbiaudami su Vilniaus miesto savivaldybe siekiame populiarinti kokybišką centralizuotai tiekiamą geriamą vandenį. Norime visuomenei paviešinti kavines ir restoranus, kurie Vilniaus mieste savo klientams tiekia geriamą vandenį iš čiaupo (nemokamai ar imamas simbolinis mokestis už ąsotį, taurę).

Įstaigų sąrašas bus formuojamas iki gegužės 31 dienos ir viešinamas GYVA.LT ir Vilniaus miesto savivaldybės kanalais bei pristatytas žiniasklaidos atstovams renginyje „Vilnius – vandens miestas“ birželio 9 dieną.

Renginyje Vilniaus meras Artūras Zuokas pristatys idėją „Vilnius - vandens miestas“ ir papasakos, kokie yra savivaldybės planai dėl stacionarių vandens gertuvių savivaldybės įmonėse, viešose miesto vietose, aikštėse ir skveruose diegimo. Prie iniciatyvos prisijungusias viešojo maitinimo įstaigas taip pat kviesime dalyvauti pristatyme.

 Kaip Jūs galite prisijungti prie šios iniciatyvos?

Jeigu tiekiate geriamą vandenį iš čiaupo,   informuokite apie tai mus iki gegužės 31 dienos el. paštu vaida@gyva.lt

Vilniuje iš čiaupo bėgantis vanduo yra vienas geriausių pasaulyje , nes atkeliauja iš požeminių telkinių, kurie nėra užteršti nitratais, vanduo nėra chemiškai apdorojamas. Turime tuo didžiuotis! Turint puikų vandenį iš čiaupo, nebelieka būtinybės pirkti vandenį plastikiniuose buteliuose, kuris, tyrimų duomenimis, nėra geresnis, o kartais, dėl neteisingų laikymo sąlygų, gali būti net nesaugus vartoti.

Daugiau informacijos: Vaida Pavilonytė, tel. +370 657 77 035 arba el. paštu: vaida@gyva.lt

Jei palaikote šią idėją, pasirašykite ir paraginkite savo kolegas pasirašyti už iniciatyvą interneto svetainėje: www.gyva.lt

MENIU.LT ir organizatorių informacija
Nuotrauka: inmagine.com

2011 05 27