Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Kviečiame vykti į maisto pramonės parodą „Anuga“ (Vokietija)

2011-09-12
Paskelbk savo straipsnį

2011 spalio 08-12 d., Kelno parodų centre vyks maisto pramonės paroda „ANUGA“. Paroda vyksta kas dveji metai. Parodos plotas – 300 000 kv.m.
Parodoje sulaukiama apie 150 000 lankytojų. Įvairiausią produkciją pristato virš 6500 dalyvių iš 98 pasaulio šalių.

Pagrindinės parodos temos:

Anuga Fine Food – delikatesai, gastronomija, pagrindiniai maisto produktai; Anuga Drinks – gėrimai; forumai : Wine Special, Trend Forum Bar Anuga Chilled&Fresh Food – švieži ir atšaldyti maisto produktai, vaisiai, daržovės, žuvis, pusgaminiai, salotos; Anuga Meat – mėsa, dešros, žvėriena, paukštiena; Anuga Frozen Food – šaldyti maisto produktai, ledai; Anuga Dairy – pienas ir pieno produktai; Anuga Bread & Bakery, Hot Beverages – duonos gaminiai, kepiniai, užtepai, karštieji gėrimai; Anuga Organic – bio produktai; Anuga FoodService – technika ir įranga virtuvėms, serviravimui, šaldymui, kavos Anuga RetailTec – aparatai, apskaitos sistemos, prekybos technologijos ir paslaugos.

Aktualios temos: gurmaniški ir regioniniai produktai , Halal maistas, bio- ir vegetariški produktai, sveikatinantys ir funkciniai maisto produktai, košerinis maistas, užkandžiai, prekiniai ženklai, ingredientai.
Kiti renginiai: METŲ VIRĖJO rinkimai – didysis finalas pirmą kartą parodoje „Anuga“.

Daugiau apie parodą internete: www.anuga.com


KELIONĖ Į PARODĄ

Lietuvos ir Vokietijos UAB „PROBIZNIS“, oficiali „Messe Berlin“ atstovybė, Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos narys, du dešimtmečius organizuojanti keliones į įvairias parodas Europoje, kviečia padirbėti šiame pasauliniame maisto forume Kelne, aplankant Berlyną ar Potsdamą, Šiaurinės Reino-Vestfalijos sostinę – Diuseldorfą.

Elektroninius parodos bilietus su ženklia nuolaida galite įsigyti iš anksto pas mus (UAB PROBIZNIS), užsakydami kelionę:
1 d. bil. - 29 EUR Lietuvoje, 50 EUR kasoje Kelne,
2 d. bil.- 48 EUR Lietuvoje, 60 EUR - kasoje Kelne;
3 d. bilietas - 58 EUR Lietuvoje, 70 EUR – kasoje Kelne,
4 d.- 65 EUR Lietuvoje, 80 EUR kasoje Kelne.
Bilietas visai parodai - 70 EUR Lietuvoje , 86 EUR kasoje Kelne.
Parodos laikotarpiu su „Anuga“ bilietais nemokamas visuomeninis transportas Kelne bei jo priemiesčiuose.

Organizuojama kelionė komfortabiliu autobusu (su karštu vandeniu, WC, video): 2011 m. spalio 07 d. – 12 d.
Kelionės kaina (be parodos bilieto): 1148 litų. Grupei nuo 5 asmenų – nuolaidos!

Į 6 dienų kelionės autobusu kainą įeina: transportas kelionei, Lenkijos, Vokietijos kelių ir ekologijos mokesčiai, sveikatos draudimas, gido-vertėjo pagalba parodoje, 3 nakvynės 3*viešbutyje Vokietijoje su švediškais pusryčiais (dviviečiai kamb. su telefonu, dušu, WC, TV), 2 nakvynės Lenkijoje vykstant į priekį ir atgal su pusryčiais, ekskursija lietuvių k. Berlyne ar Potsdame, apsilankymas Diuseldorfe. Kelionės metu vaišiname kava ir arbata.

 DAUGIAU APIE KELIONĘ >>

Registracija kelionei su organizuota grupe iki rugsėjo 9 d. Apmokėjimas iki š.m. rugsėjo 22d.

Informacija ir registracija :
UAB PROBIZNIS, Messe Berlin atstovybė, Vilnius
tel.: (5) 268 54 65, 2135311, (698) 81 402, faksas: (5) 268 54 64.
info@probiznis.lt
www.probiznis.lt