Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Kviečiame dalyvauti mokymuose „Svetingumo paslaptys“

2011-04-16
Paskelbk savo straipsnį

Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Turizmo skyrius organizuoja mokymus, skirtus gidams, agentūrų, viešbučių, svečių namų, restoranų, kavinių, muzikinių klubų, barų, muziejų, galerijų darbuotojams – visiems, siekiantiems svetingai sutikti miesto svečius.

Sutikdami svečią visada stengiamės sudaryti jam gerą įspūdį – pasitikti su šypsena, nuspėti jo poreikius ir juos vykdyti. Visa tai padeda klientui susidaryti nuomonę apie mūsų svetingumą, pagarbą jam. Mokymų metu sužinosite kaip tapti visada mėgstamais, susikurti teigiamą nuotaiką ir pozityviai mąstyti, kaip sulaužyti nuostatas ir stereotipus. Visą tai patirsite atlikdami įvairius pratimus ir testus. Patyręs dėstytojas pristatys šiuolaikinės etikos subtilybes, supažindins su tarptautiniu protokolu. Seminare taip pat sužinosite kaip reikėtų organizuoti dalykinius pietus ir elgtis jų metu, kokie jų principai ir nauda. Mokymuose taip pat bus pristatyti bendri protokoliniai reikalavimai oficialiems priėmimams ir kaip turėtų elgtis aptarnaujantis personalas priėmimų metu.

Mokymai vyks 2011 m. gegužės 11 d., 9.30 – 17.15 val., viešbučio „Radisson Blu Lietuva“ konferencijų centre (Konstitucijos pr. 20, Vilnius).

Mokymų kaina: 60 Lt

Mokymų programa >>

Visus norinčius dalyvauti mokymuose prašome registruotis:
https://www.registerforevent.net/Register/Pages/Enter.aspx?en=SVETINGUMAS2011&ep=svetingumas2011admin
Event Name: SVETINGUMAS
Event psw: svetingumas2011

Daugiau informacijos:
Turizmo skyriaus vyr. specialistė Kristina Markevičiūtė
tel. 211 23 16, el.paštas kristina.markeviciute@vilnius.lt


Vilniaus turizmo skyriaus informacija