Kviečiame apsilankyti viešbučiams ir restoranams skirtoje parodoje „G+H“

Kviečiame apsilankyti viešbučiams ir restoranams skirtoje parodoje „G+H“

Kovo 4–6 dienomis Čekijoje, Brno parodų centre, įvyks 4-oji tarptautinė paroda „G+H“, skirta viešbučių, restoranų ir viešojo maitinimo verslo atstovams. Paroda organizuojama kas dvejus metus. Šiemet tikimasi sulaukti virš 200 eksponentų iš daugiau nei dešimties pasaulio šalių. Drauge su „G+H“ vyks 14-oji tarptautinė stipriųjų gėrimų ir vyno paroda „Vinex 2009“.

Praėjusios „G+H 2007“ parodos plotas buvo 4133 kv. m. Savo gaminius pristatė 207 parodos dalyviai iš septynių šalių. Parodą aplankė 9507 lankytojai iš 22 pasaulio šalių.

Drauge su „G+H“ vyks 14-oji tarptautinė stipriųjų gėrimų ir vyno paroda „Vinex 2009“. Tai puiki proga susipažinti su Čekijos ir Slovakijos vyno gamintojais, sudalyvauti vietinio ir importuoto vyno degustacijoje. Praėjusiais metais „Vinex“ parodoje lankytojai galėjo degustuoti šimtus įvairiausių rūšių vyno, susipažinti su vietiniu – Moravijos (Čekija) krašto – vynu. Parodą aplankė ir Lietuvos maisto pramonės įmonių bei restoranų atstovų delegacija.

Parodoje „G+H“ bus pristatoma:

įranga ir priedai viešbučių bei restoranų virtuvėms; vėsinimo ir šaldymo agregatai; įranga ir priedai greitojo maisto restoranams; įranga gėrimų gamybai ir platinimui; įranga ir priedai viešbučių bei restoranų interjerams; kasos aparatai, kompiuteriai, komunikacijos ir apsaugos sistemos; oro kondicionavimo, valymo ir priežiūros įranga; įranga laisvalaikio praleidimui viešbučiuose ir restoranuose; alkoholiniai gėrimai (įskaitant alų ir vyną), nealkoholiniai gėrimai, kava, arbata; svarbiausi maisto produktai ir ingredientai maisto paruošimui; pusiau apdorotas ir paruoštas maistas; ledai, delikatesai, konditerijos gaminiai; regioniniai ir vietiniai patiekalai; gastronomija, viešbučių aptarnavimas, visuomeninis maitinimas; sferos, artimos maistui; gastronomijos verslas; institucijos ir literatūra, aptarnavimas ir konsultacijos.

Nepraleiskite metų įvykio – apsilankykite „G+H 2009“. Čia rasite atsakymus į visus įmanomus klausimus apie viešbučius, restoranus, viešąjį maitinimą! Tai idealiausia vieta ieškoti patarimo, sutikti potencialius partnerius ir sužinoti šios srities naujausias tendencijas.

Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės
konsultacijos@meniu.lt
arba tel. 865207521

Platesnė informacija apie parodas –
internete http://www.bvv.cz/gh

Meniu.lt informacija
Nuotraukose – akimirkos iš praėjusių metų parodos „Vinex“

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną