Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Kodėl verta pusryčiauti?

2010-11-17
Paskelbk savo straipsnį

Pusryčiaukite. Sveikatos specialistai pripažįsta, kad pusryčius valgantys žmonės yra sveikesni: rečiau serga širdies ligomis ir išsaugoja gražią figūrą.

Nuolatos pusryčių nevalgantys žmonės labiau rizikuoja susirgti mirtina širdies liga.  Anot naujo tyrimo autorių, iš namų išėjimas tuščiu skrandžiu lemia nutukimą, didina riebalų kiekį aplink skrandį ir aukštesnį cholesterolio kiekį. Visi šie sutrikimai lemia širdies ligas.

Nepusryčiavus pakyla ir insulino kiekis kraujyje, o tai gali sukelti diabetą.

Tyrimo metu taip pat paaiškėjo, kad suaugusieji šį įprotį atsinešė iš vaikystės. Būtent ši grupė žmonių, kurie dar vaikystėje vengė rytais valgyti košes ar sumuštinius, turi didžiausią tikimybę susirgti širdies ligomis.

Tie, kurie nevalgo pusryčių dažniau linkę užkandžiauti, o jų organizmui trūksta vitaminų bei mineralų. Beje, šie žmonės, anot mokslininkų, rečiau sportuoja . Todėl tie, kurie vengia pusryčiauti, labiau linkę nutukti, beje, jie valgo ir gyvena chaotiškai.

Idealūs pusryčiai vyrams (sveika)>>

Nuotraukos: inmagine.com

 

2010 11 17