Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Klube „Dr.Who“ kalens „Olialia“ ir „Pinup Girls“ aukštakulniai (Klaipėda)

2011-05-10
Paskelbk savo straipsnį

Klaipėdos naktibaldos sutemus mieliau klausosi ne lakštingalų giesmių o trankesnių melodijų. Šį savaitgalį į klubą „Dr.Who“ jų atveš ryškios lietuviškosios šou padangės paukštytės, kurioms akompanuos marga didžėjų kompanija.

Penktadienį viliokiškais artėjančios vasaros pažadais žarstysis „Olialia Party“. Vakarėlio bures po „Dr.Who“ skliautais plazdėti privers seksualumo brizas, šokių muzikos gūsiai ir gaivus saksofono dvelksmas.

„Olialia Party“ sutaps su Pasauline kokteilių diena ir ta proga žada suplakti itin svaigų šou. Vakarėlio sudėtinės dalys: grupė „Olialia pupytės“, gundančios kolekcijos pristatymas, virtuoziškas DJ Rikko el Gato ir jo scenos bendražygio Serge dialogas bei klubo rezidento DJ Driule XL klubinių perliukų vėrinys.

Šeštadienį renginių ciklas “Dr.Who” Glamour pristatys ambicingas debiutantes – ryškiu sceniniu įvaizdžiu drąsiai žongliruojančią grupę „Pinup Girls“. Į lietuvišką pop muzikos padangę įsiveržusios su daina „Stok“ merginos šį šeštadienį neabsiribos savo kūryba ir šokdins publiką su Kylie Monogue, Ne-Yo, „Sugababes“, Enrique Iglesias ir Nicole Scherzinger hitais.
Derinant šeštadienio naktišokių grojaraštį savo ranką džentelmeniškai pridės ir klubo rezidentas DJ Justin Beat.