Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Klubas „Exit“ ruošiasi mėnesio reivui su James Zabiela

2011-04-27
Paskelbk savo straipsnį

Paskutinė balandžio mėnesio diena padovanos tikrą šventę elektroninės muzikos fanams. Šį šeštadienį klubą „Exit“ po metų pertraukos vizituos James Zabiela iš D. Britanijos – vienas inovatyviausių pasaulio didžėjų. Lietuvos publikos ypač laukiamą atlikėją scenoje sutiks senas jo bičiulis Mindaugėlis iš Klaipėdos.

Laukia iššūkio
„Groti po Zabielos – pats sunkiausias uždavinys, kartas nuo karto pasitaikantis mano karjeroje. Jo kuriama atmosfera jau nuo pirmųjų seto minučių tiesiog užvaldo publiką. Išlaikyti nesuvokiamą svečio pasirodymo tempą – didžiulis iššūkis, o tuo pačiu ir džiaugsmas“, – pasakojo Mindaugėlis, su svečiu puikiai pažįstamas jau gerus septynerius metus.

Anot klubo programos vadovo Igno Vanago, James Zabielos pavasario vizitai klube „Exit“ tampa laukiama tradicija. „Pernykštis svečio apsilankymas pranoko visus mūsų lūkesčius ir dar šiandien prisimenamas kaip vienas galingiausių 2010-ųjų klubo įvykių. Nėra jokių prielaidų sakyti, kad šiemet bus kitaip“, – sakė Ignas.

Neapsieis be „iPad“
Šeštadienį James Zabiela liks ištikimas savo pasirodymų formulei „Tūkstantis ir viena technologinė naujovė scenoje“.

Juokaujama, kad norint susipažinti su moderniausių elektroninių „žaislų“ galimybėmis visai nebūtina lankytis jų parodose. Užtenka atvykti į James Zabielos pasirodymą klube. Ne veltui pagrindinio grotuvų didžėjams gamintojo „Pioneer“ inžinieriai testuoti savo naujausius produktus patiki būtent šio atlikėjo rankoms.

James Zabiela tiesiog pamišęs dėl naujovių, todėl nieko nuostabaus, kad pastaruoju metu didžėjaus efektų blokų, kontrolerių ir kitų „žaislų“ arsenalą papildė ir „iPad“ planšetė. Neabejojama, kad be šio įrankio didžėjus neapsieis ir „Exit“ scenoje.

Londonas baugina     
„Ką aš galiu pasakyti apie James? Nuo tos dienos, kai jis kartu su manimi keliavo į savo pirmąjį didelį gigą užjūrin, į Suomiją, James tapo tikru karaliumi. Fenomenalus augimas! Tas pats pasakytina ir apie jo kūrybą – James kaskart pataiko į dešimtuką“, – sako šokių muzikos legenda Nick Warren, kurio leidybinėje kompanijoje prieš mėnesį pasirodė naujausias James Zabiela kūrinys „Blame“.

Nors „Exit“ svečią jau seniai įprasta rikiuoti tarp didžiausių šokių muzikos superžvaigždžių, James Zabiela savo fanus iki šių dienų stebina kuklumu ir gyvenimo būdu.

Pavyzdžiui, didžėjus iki šiol gyvena gimtajame Southemptone – mažame D. Britanijos miestelyje. „Visa mano šeima čia. Aišku, miestelio negalima pavadinti įdomiausia vieta pasaulyje, bet kiekvienas sugrįžimas man leidžia įsižeminti. Daugelis išvažiuoja į Londoną, tačiau mane jis baugina. Aš mieliau ramiai grįžtu namo ir žaidžiu „Xbox“ žaidimus“, ­– juokiasi James Zabiela, kurį įtemptas pasirodymų grafikas jau ne vieną ir ne du kartus apskraidino aplink pasaulį.

„Exit“ video: James Zabielos vizitas prieš metus
http://www.youtube.com/watch?v=p3l8Ih8feAM

Klubas internete
www.facebook.com/clubexit