Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Kibinų kepimo pamokėlės– paragauk istorijos

2011-01-19
Paskelbk savo straipsnį

„Kibinų kelias”– paragauk   istorijos!

Kiek Lietuvoje yra vietų, kur kiekvienas galėtų mėgautis jaukumu ir rafinuotumu dvelkiančia atmosfera, maloniu aptarnavimu ir visa tai suderinti su nedidelėmis išlaidomis? Turbūt daugelis atsakytų, jog-nedaug...O kiek yra vietų, kur galima būtų susipažinti su Lietuvos kultūros paveldo tradicijomis ruošiant maistą? Turbūt daugelis taip pat atsakytų – nedaug...

Būnant Trakuose ir besigrožint vaizdinga panorama , kviečiame užsukti į „Senąją kibininę “.  Mūsų troškimas – supažindinti žmones besidominčius lietuvių ir karaimų kulinarijos paveldo patiekalais, bei leisti Jums ištrūkti iš kasdienybės ir patirti kažką naujo, ko galbūt niekur kitur nerasite.

Besiklausant istorijos apie karaimų tradicijas, siūlome patiems išbandyti pirštų miklumą sukant kibinus...Tik tuomet suprasite, kaip ypatingos receptūros ir įdomaus gaminimo proceso dėka, tešlos ir įdaro derinys sukuria unikalų tradicinį Trakų „Senosios kibininės“ pyragėlį su mėsa.

Čia laikas sustoja...Linkime akimis pamatyti, gomuriu pajusti, širdimi įsimylėti... 

 

Daugiau informacijos:
info@kibinas.lt   
Tel: +370 528 55865; +370 659 08454

 

Apię „Senąją kibininę “>>