Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Kibinų ir kitų gardžių naujienų – į Trakus

2010-09-16
Paskelbk savo straipsnį

Rudenį pasigrožėti Trakų vaizdais bei ragauti valgiaraščio naujienų kviečia senoji kibininė picerija (Karaimų g. 63).

Senojoje kibininėje picerijoje rasite išpuoselėtą interjerą, kuriame dera prabanga bei jaukumas, tad nuobodžiauti laukiant patiekalų neteks. Pirmo aukšto sienas puošia dizainerio ir tapytojo S. Maslovo ant drobių piešti natiurmortai, lubos dekoruotos ornamentais ištapyta drobe. Lentynose puikuojasi iš antikvariatų surinkti virtuvės rakandai: ąsočiai, puodynės, žvakidės ir įvairiausi niekučiai. Akį patraukia ir masyvūs ąžuoliniai stalai bei rankų darbo kėdės, muštos prabangiais senoviniais gobelenais. Antrame picerijos aukšte sutinkame ir rytietiškų motyvų...

Valgiaraščio naujienos

Užsukę rudenį rasite atnaujintą meniu ir gėrimų sarašą. Viena iš naujienų – firminės Senosios kibininės salotos, gaminamos su fetos sūriu bei rudens gėrybėmis (cukinijomis, baklažanais, saldžia paprika), taip pat verta paragauti Cezario salotų su kepta šonine ar su karšta lašiša. Mėgstantiems sočiai bei skaniai pavalgyti siūloma pasistiprinti lietuviškos virtuvės patiekalais: didžkukuliais su mėsa ar bulvynių blynų.

Kibinų mėgėjai gali skanauti naujienų: kibino su vištiena, kumpiu, grybais ir sūriu arba desertinio kibino su varške ir vaisiais.

Didelėms picoms – 50 procentų nuolaida

Šeimininkai rudenį lankytojus stebina įspūdingomis nuolaidomis: nuo pirmadienio iki penktadienio didelėms picoms suteikiama 50 procentų nuolaida! Picų pasirinkimas tikrai gausus – čia jų kepama virš 40 rūšių. Anot restoranų tinklo direktorės, Daivos Žemaitienės, vienos populiariausių picų: Kumpio-grybų, Egzotika, Gardžioji, o aštresnio skonio mėgėjai dažnai užsisako Neatsivalgomąją ar Branduolinę picą.

Senosios Karališkosios Kibininės gerbėjai taip pat neskariaudžiami - čia kibinų nepasigendama, kadangi jau veikia „Kibin drive“. Tad kiekvieną dieną važiuodami automagistrale į Kauną arba grįždami į Vilnių (23 kilometre) galite skanauti gardžių kaimiškų kibinų...

Kviečiame apsilankyti! 

Daugiau apie Senąją kibininę- piceriją>>

Elena Germanovič
Nuotraukos: Senosios kibininės picerijos
MENIU.LT informacija

2010 09 15