Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Keletas tikrai puikių Stokholmo vietų, kurias verta aplankyti

2012-05-01
Paskelbk savo straipsnį

Restoranas „Ekstedt“ - švedų pasididžiavimas. Savininkas ir virėjas Niklas Ekstedt mūsų elekralizacojos amžiuje Stokholmo centre maistą gamina ant žarijų ir ugnies – jokios elektros! Restorano konceptas - viskas virš atviros ugnies - restorano viduryje esančioje ugnies duobėje gaminami visi lankytojų užsakyti patiekalai. Neapseinama ir be mediena kūrenamos krosnies.
www.ekstedt.nu


untitled_3

Kita ne mažiau įdomi vieta - „Johansson Bageri & Konditori“ kepykla. Kad visi kepiniai gaminami iš ekologiniuose ūkiuose perkamų produktų, jau nieko nenustebinsi, bet, kad atėjęs į kepyklą gali pats išsikepti sau duoną, pyragą ar sausainius... Kepyklos visi langai atviri ir kiekvienas praeinantis, smalsuolis ar nelabai gali matyti visą gamybos procesą. Visa tai daroma siekiant parodyti, kad visi produktai siūlomi kepykloje yra pagaminti čia.

Kepyklos savininkas
Magnusas Johanssonas konditeris ir virėjas turintis kepėjo magistro laipsnį.
Jis taip pat yra atsakingas už desertus kasmetiniuose Nobelio premijos įteikimo banketuose.
www.magnus-johansson.com

untitled1


„Adomo & Albin Matstudio“ - išskirtinio maisto studija, organizuojanti maisto ruošimo pamokas. „Adomo & Albin Matstudio“ vadovauja trys jauni virėjai Adom Dahlberg, Albin Wessman ir Pelle Andersson. Restoranas išsiskiria puikia maisto kokybę ir netradicinių skonių derniais. Adam Dahlberg švedų atstovas 2012-2013 Bocuse d'Or čempionate.
www.adamalbin.se

7

Esant galimybei būtinai aplankykite „Spritmuseum“ (Spirito muziejų). Naujai atidarytas muziejus įsikūręs Djurgarden saloje (Tiems kas nežino Stokholmas įsikūręs ant 40 didelių ar mažų salų). Jame galėsite susipažinti su Švedijoje gaminamais stipreisiais gėrimais, ir žinoma sužinosite apie švedų santykį su alkoholiu. Muziejuje taip pat rasite „Absolut'o“ meno kolekciją, siūlanti pasigrožėti įžymiųjų dailininkų darbais, tokių kaip Andy Warholas ir Damien Hirst. Ir koks spirito muziejus be degustacijų, Jūsų pageidavimu bus suorganizuota stipriųjų švediškų gėrimų degustacja. Degustacijos vinis - vedėja ar vedėjas, na bet tai kita istorija...
www.spritmuseum.se


restaurang_„Långbro Värdshus Inn“ smuklė įsikūrusi gražiame parke į pietus nuo Stokholmo centro. Restorano savininkas yra gerai žinomas virėjas
Fredrik Eriksson. Tai vienas geriausių Švedijos virėjų ir taip daugelio tarptautinių čempionatų nugalėtojas. Restorane puoselėjamos klasikinėw Inn tradicijos. Pavyzdys aukštos klasės restorano klestėjimo už miesto centro ribų.
www.langbrovardshus.se

ute