Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Kauno senamiestyje vyko kultūrinis kavos renginys

2011-08-20
Paskelbk savo straipsnį
Rugpjūčio 12 d. atgijusioje Kauno senamiesčio pagrindinėje gatvėje buvo surengtas kavos vartojimo kultūrą skatinantis renginys. Nuotaikingą kavos šventę kauniečiams ir miesto svečiams dovanojo Kauno senamiesčio bendruomenė ir Lietuvos ypatingos kavos asociacija.

Penktadienio popietę Kauno senamiestį užpildė kavos aromatas ir gyvos muzikos garsai. Dalis Vilniaus gatvės Kaune virto tarsi viena didele kavine – čia vyko kavos pristatymai, degustacijos, aukcionai, pamokos, tapymas kava, kavos paveikslo kūrimas ir daug kitų smagių akcijų. Praeiviai galėjo dalyvauti pažintinėse degustacijose ir paskaitėlėse, susipažinti su baristų darbo pagrindais. Puikios praeivių nuotaikos nesugadino net retsykiais užeidavęs lietus.

Tai pirmas ir įvadinis tokio pobūdžio renginys Kaune. Organizatoriai tikisi, kad rudenį kauniečius galės pradžiuginti kavos festivaliu, panašūs renginiai turėtų vykti ir kituose miestuose.

Prašome pasižiūrėti renginio nuotraukų galeriją (spausti ant paveiksliuko):Meniu.lt informacija
V. Mickevičiaus nuotraukos